آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 69872
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1393 11:16
تعداد بازدید : 1038

دریافت آسان خدمات، با سرویس «همراه من» همراه اول

به منظور تسهیل دسترسی مشترکان به سرویس های اپراتور اول، پرتال حساب کاربری «همراه من» راه اندازی شد.


فناوران- پورتال حساب کاربری «همراه من» به نشانی my.mci.ir به صورت آزمایشی راه اندازی شد. این حساب کاربری خدمتی جدید از همراه اول است که در آن سعی شده تا جای ممکن، دسترسی مشترکان به سرویس های این اپراتور از طریق اینترنت آسان تر شود.
با سرویس «همراه من» تمامی مشترکان اعتباری و دایمی همراه اول می توانند وارد حساب شخصی خود شده و از خدمات آن بهره مند شوند. در نسخه آزمایشی راه اندازی شده، با ورود به حساب کاربری، مشترکان می توانند از خدمات متنوعی نظیر «امکان مشاهده و پرداخت صورت حساب های میان دوره و پایان دوره»، «خرید و امکان مشاهده گزارش مصرف بسته های اینترنت»، «استفاده از خدمات اصلی مانند خرید اعتبار، انتقال اعتبار، فعالسازی آوای انتظار، دریافت ریز مکالمات و فعالسازی سرویس MMS » و «فعال سازی انواع طرح های تشویقی و مناسبتی مانند بسته های تخفیفی مکالمه و پیامک فارسی، هدیه شتاب در پرداخت، هدیه روز تولد و سرویس همراهان اول» بهره مند شوند.
همراه اول اعلام کرده فعلا سعی شده است تا خدمات و سرویس های پرمخاطب ارایه شود؛ ولی در گام بعدی تمامی سرویس های خود را از این طریق ارایه خواهد کرد، به گونه ای که مشترکان با یکبار ورود به حساب کاربری بتوانند تمام سرویس های فعال خود را مدیریت و یا اقدام به فعالسازی سرویس های جدید کنند.
برای سهولت ورود مشترکان به حساب کاربری، سامانه OTP یا «رمز عبور یکبار مصرف» پیش بینی شده است که با این سامانه مشترکان بدون مراجعه حضوری به دفاتر و یا مراکز تلفن ثابت می توانند فقط با وارد کردن شماره تلفن همراه خود در صفحه ورود، درخواست دریافت رمز عبور داده و در کمترین زمان ممکن، رمز ورود را از طریق پیامک دریافت کنند و سپس با ورود به حساب کاربری خود از این سرویس استفاده کنند.
مشترکان اپراتور اول می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از سرویس «همراه من» به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :