آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 69977
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1393 10:52
تعداد بازدید : 4881

کاندیدای مورد حمایت سازمان نصر تهران در گفت‌و‌گو با فناوران اعلام کرد:

اتاق بازرگانی افراد جدید با سوابق کاری درخشان می خواهد

غلامرضا شفیعی یکی از چهره های سرشناس مجتمع کامپیوتر پایتخت و در واقع سازنده این مرکز کامپیوتری، با کاندیدا شدن در هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی تهران، تجربه خود در زمینه IT را به سمت فعالیت های کشاورزی سوق داده و درنظر دارد با حضور در اتاق بازرگانی، اصلاح کردن نژاد گیاهان یا به اصطلاح کشت بافت را در کشور نهادینه کند.

او که یکی افراد شاخص در بخش کشاورزی لیست کانون کارآفرینان توسعه گراست به دلیل چهره آشنایی که در صنف رایانه دارد یکی از کاندیداهای مورد حمایت سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران نیز  هست.
وی در گفت و گویی با فناوران در رابطه با دلیل کاندیداتوری خود در انتخابات اتاق بازرگانی تهران گفت: یکی از اهداف مهمی که همواره آن را دنبال کرده ام، این است که تفکر تجاری را تغییر دهم.
وی افزود: تاکنون فعالیت های برون مرزی و درون مرزی بسیاری داشته ام که می خواهم این تجارب را در اتاق بکارگیرم و معتقدم باید افراد جدیدی که دارای سوابق خوبی هستند در سیاست گذاری های اتاق مشارکت کنند.
  بازارسازی هنر است
شفیعی همچنین در مورد فعالیت های برون مرزی خود گفت: یکی از اقدامات بسیار مهم در این راستا احداث و راه‎اندازی نخستین مرکز تجارت ایرانیان در ازبکستان است که چندی پیش با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.
وی افزود: طبقه اول این ساختمان 15طبقه نمایشگاه دایمی کالاست و در طبقه بالا 200 دفتر کار وجود دارد که افراد متخصص به معرفی اجناس خود می پردازند.
وی از سرمایه گذاری پروژه های تجاری و اداری در شهر آلماتی کشور قزاقستان و همچنین سرمایه گذاری در ساخت سردخانه ای با ظرفیت 5 هزار تن در استان فرغانه کشور ازبکستان را از دیگر فعالیت های برون مرزی خود نام برد.
  مسایل و مشکلات IT را می شناسم
وی همچنین گفت: درحال حاضر به طور مستقیم در امور بازرگانی کالاهای کامپیوتری فعالیت نمی‎کنم، اما به دلیل مراودات بسیاری که با فعالان این صنف داشته و دارم به مشکلات و موضوعات این صنف آشنا هستم. 
این کاندیدای اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر اینکه بازار ساختن هنر است، گفت: باید تفکرهای قدیمی که پشت بازار است تغییر کند و بازارها تمام استانداردهای لازم را داشته باشند و با چرخه توزیع صحیح موجب کم شدن قیمت تمام شده کالا بشود.
شفیعی افزود: برای ساختن بازار منطقه سلفچگان را انتخاب کرده‎ایم که دارای ویژگی های بسیار خوبی است.
وی اضافه کرد: مجتمع تجاری، خدماتی، رفاهی، تفریحی، گردشگری در منطقه اقتصادی سلفچگان طرحی نو با هدف کارآفرینی و نوین‎سازی در شیوه کسب و کار است.
  تاسیس اولین شهر سلامت در تفرش
شفیعی همچنین در خصوص فعالیت های درون مرزی خود گفت: 40 سال است که در زمینه های مختلف تجاری فعالیت کرده ام و پروژه های بسیار موفقی را به سرانجام رسانده ام.
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت چوپان افزود: یکی از پروژه های بسیار مهم در دست احداث مجتمع ملی گردشگری، سلامتی، درمانی، تفریحی و اقامتی تفرش است که 130 هکتار وسعت دارد.
شفیعی تاکید کرد: در واقع با بهره گیری از طیف وسیعی از کاربری های مختلف به دنبال ایجاد فضایی آرام بخش، سرزنده برای تمامی اعضای خانواده به دور از آلودگی‎ها و هیاهوی شهر هستیم.
وی همچنین در پاسخ به این سوال که چرا در بخش کشاورزی اتاق بازرگانی کاندیدا شده اید؟ گفت: زیباترین و پراهمیت‎ترین بخش کشاورزی است که همواره به آن علاقه‎مند بوده‎ام، اما متاسفانه در کشور مغفول مانده است.
وی افزود: با توجه به اینکه مدیر شرکت کشت و صنعت چوپان هستم و تجربیات بسیار موفقی در زمینه کشاورزی دارم، در این زمینه کاندیدا شدم تا بتوانم با حضور در اتاق بازرگانی، با همکاری و همراهی بخش خصوصی و دولتی، گامی در جهت مکانیزه کردن کشاورزی برداریم.
وی تاکید کرد: همچنین در نظر دارم تجارب و دانسته‎های خود در صنعت ساختمان سازی و فناوری اطلاعات را به بخش کشاورزی منتقل کنم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :