آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 70011
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1393 11:44
تعداد بازدید : 956

بدون تیتر

وزیر دادگستری در مورد بدهی بانکی 6500 میلیارد تومانی گفت: این پرونده مربوط به سال های سال است که اتفاق افتاده و مربوط به یک بانک خصوصی است که وامی را پرداخت کرده و عمده این پرونده مربوط به سود آن است.

 معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا گفت: باید آب موردنیاز برای توسعه کشاورزی و صنایع از طریق ارتقای بهره وری تامین شود نه ازطریق افزایش مصرف آب؛ چرا که منابع آب کشور تحمل بارگذاری جدید را ندارد.
 معاون دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای گفت: امسال در ایام تعطیلات نوروزی 20 هزار و 500 اتوبوس، 38 هزار و800 مینی بوس و 38 هزار سواری کرایه که مجموع آنها 97 هزار و 300 دستگاه خواهد بود که کار جابجایی مسافران نوروزی را برعهده خواهند داشت.
 مدیرکل راه آهن استان هرمزگان از اتصال انبار روباز غله در بندر شهید رجایی به خط ریلی سراسری کشور طی روزهای آینده خبر داد.
 نشریه انگلیسی فایننشال تایمز طی گزارشی از رفت و آمد مدیران صندوق های سرمایه گذاری خارجی به ایران نوشت: افزایش خوش بینی ها نسبت به لغو تحریم های تجاری علیه ایران باعث شده است ده ها مدیر صندوق سرمایه گذاری به ایران سفر کنند.
رئیس سازمان امور مالیاتی از کنترل ۶۰ تا ۷۰ درصدی فرارهای مالیاتی در کشور با فراهم کردن امکانات و ابزارهای لازم در این زمینه خبر داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :