آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 70119
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1393 10:48
تعداد بازدید : 1170

مدیر گوگل پلاس استعفا کرد

دیوید بسبریس (David Besbris) که در ماه آوریل 2014 به عنوان مدیر گوگل پلاس انتخاب شده بود، بعد از کمتر از یک سال فعالیت استعفا کرد.

TheVerge- گوگل پلاس از زمان آغاز به کار تا کنون همواره با چالش مواجه بوده و اکنون نیز مدیر آن بعد از گذشت کمتر از یک سال از سمت خود استعفا کرده است. 
به گزارش تک کرانچ، بردلی هوروویتز (Bradley Horowitz)، نایب رییس محصولات گوگل که از ابتدا نیز در شکل گیری گوگل پلاس نقش داشت، جای بسبریس را خواهد گرفت.
بس بریس، البته در مصاحبه ای که قبلا با Recode داشته از برنامه های آینده گوگل پلاس اطلاعات زیادی ارایه نکرده و نگفته که این شبکه اجتماعی قصد دارد در چه زمینه هایی خود را بهبود دهد. 
ساندور پیچای، مدیر بخش سیستم عامل آندرویید در مصاحبه با فوربس می گوید: تمرکز بیشتر ما در آینده بر سه بخش ارتباطات، تصاویر و جریان های گوگل پلاس خواهد بود و این سه عرصه برای ما اهمیت بسیار زیادی دارند و دیگر تنها در یک عرصه فعالیت نخواهیم داشت. هورویتز می گوید با تیم خود سخت در تلاش برای ارایه سرویس هایی جدید و ایجاد تغییرات است.
اما هم زمان با استعفای بسبریس، گوگل شبکه اجتماعی گوگل پلاس را تجزیه کرده و دو شبکه اجتماعی با نام های Photos و Streams به وجود آورده است. 
پیچای، رییس بخش محصولات و سرویس های گوگل می گوید که از مدت ها قبل گوگل در پی تجزیه شبکه اجتماعی گوگل پلاس بوده است. من فکر می کنم در آینده ای نزدیک شما به خوبی تمرکز بیشتر ما بر سه حوزه ارتباطات، تصاویر و جریان های شبکه های اجتماعی را نسبت به تنها یک عرصه واحد به نام گوگل پلاس خواهید دید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :