آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 70139
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1393 11:14
تعداد بازدید : 941

خدمات شهری آبادان به دفاتر پیشخوان دولت سپرده شد

در مراسمی با حضور مسوولان استانی و مدیران شهری خوزستان، خدمات شهری آبادان که تاکنون به صورت دستی و مراجعه حضوری انجام می شد به دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک در آبادان سپرده شد.

موبنا - دفتر پیشخوان دولت با قابلیت ارایه خدمات شهرداری با حضور شهردار و اعضای شورای شهر آبادان و همچنین معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خوزستان افتتاح شد. علی عماد در این مراسم گفت: امروز تکنولوژی انتظارات ما را افزایش داده و به دنبال آن ارایه خدمات دولتی به روش سنتی پاسخگوی نیاز مردم نیست.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خوزستان افزود: امروزه بسیاری از دولت ها در دنیا خدمات خود را بر بستر تکنولوژی روز دنیا عرضه می کنند. یکی تفاوت های کشورهای در حال توسعه با کشورهای توسعه یافته در این است که در کشورهای در حال توسعه همت و تلاش کاری و هزینه ها بالا است و راندمان کم اما در کشورهای توسعه یافته تلاش کمتر، هزینه ها پایین تر و راندمان کاری بالاتر است. معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خوزستان با بیان اینکه دفاتر پیشخوان دولت یکی از مقدمات طرح دولت الکترونیک است، گفت: امروز نگاه سنتی در ادارات ما حاکم است و این نگرش وجود دارد که می گوید ما نمی توانیم با الکترونیکی شدن خدمات، اختیارات خودمان را به دیگران واگذار کنیم. وی با بیان ارایه خدمات شهرداری توسط 4 دفتر پیشخوان دولت در آبادان گفت: آبادان به عنوان نخستین شهر در استان این کار در آن انجام شده است و امیدواریم در شهرهای دیگر استان نیز شاهد چنین کاری باشیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :