آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 70160
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1393 11:31
تعداد بازدید : 1044

بدون تیتر

رییس جمهوری در حاشیه مراسم افتتاح قطعه اول آزادراه حرم تا حرم رسما کلنگ یک پروژه مهم راه آهن را نیز به زمین زد. پروژه ای که طبق اعلام شرکت ساخت، 65 درصد از آن را پیمانکار ایرانی خواهد ساخت.

 رییس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی به سهم 97 درصدی تولید داخل در بازار دارو اشاره کرد و از ظرفیت خالی 50 درصدی شرکتهای تولیدکننده دارو خبر داد.
 نایب رییس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور با بیان اینکه هیچ سالی دستمزد کارگران بر اساس تورم تعیین نشده، گفت: رونق فضای کسب و کار و تولیدات کارفرمایان مستلزم بهبود شرایط زندگی و قدرت خرید کارگران است.
 معاون کیفیت گروه صنعتی ایران خودرو، وجود نوسانات کیفی درمحصولات ایران خودرو را تایید کرد و گفت: به دنبال ریشه یابی وجود این افت و خیزها در محصولات تولیدی خود هستیم و سعی خواهیم کرد این نوسانات که درحدود 10 درصد است را کاهش دهیم و هضم کنیم.
 با لغو مجوز ۵ میلیون تنی واحد گندله سازی فولاد بافق اولین طرح واگذار شده فولاد سازی به بخش خصوصی در آستانه تعطیلی قرار گرفت.
 مجمع صادرکنندگان ترکیه اعلام کرد صادرات این کشور به ایران در ماه فوریه حدود ۲۰ درصد افزایش یافت این در حالی است که کل صادرات ترکیه در این ماه کاهش ۱۳ درصدی داشته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :