آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 70264
تاریخ انتشار : 13 اسفند 1393 11:5
تعداد بازدید : 1348

شفیعی کاندیدای مورد حمایت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی اعلام کرد:

ضرورت ایجاد بستر مناسب برای جذب شرکت های جوان و فعال در اتاق

غلامرضا شفیعی کاندیدای مورد حمایت سازمان نظام صنفی رایانه ای در مورد اهداف و برنامه‎های خود برای شرکت در هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی تهران گفت: بسترسازی برای جذب شرکت های جوان و فعال که جزو سرمایه های کشور محسوب می‎شوند و همچنین پیگیری و مطالبه حقوق اعضای اتاق در داخل و خارج از مرزهای ایران از مهم‎ترین اهدافی است که دنبال می‎کنم.

فناوران- شفیعی افزود: از دیگر برنامه هایم شفاف سازی در تمام امور بازرگانی و فعالیت‎های اتاق بازرگانی و هموار کردن مسیر استفاده از امکانات و تسهیلات برای همه تجار، کارآفرینان و فعالان بخش خصوصی است.
وی با تاکید بر اینکه باید برای جذب شرکت‎های جوان و فعال بسترسازی مناسب صورت گیرد، گفت:
احداث صندوق کارآفرینی می‎تواند در این زمینه کارایی بسیار زیادی داشته باشد که در اتاق بازرگانی می‎توان آن را محقق کرد. در عین حال شرکت های بسیار جوانی در زمینه های مختلف به خصوص فناوری اطلاعات تاسیس شده اند که هنوز زیر چتر حمایتی اتاق نیستند. عضو کانون کارآفرینان توسعه‎گرا افزود: بها دادن به شرکت های تخصصی و ایجاد شور و نشاط در بین اعضا با استفاده از امکانات و ابزارهای موجود در اتاق و دولت با بهبود فضای کسب و کار و ایجاد فرصت برابر و توزیع مناسب تسهیلات و اعتبارات از اهدافی است که دنبال خواهم کرد.  وی در مورد دیگر برنامه هایش گفت: ایجاد تحول و توسعه اقتصادی در راستای افزایش تولید ناخالص ملی و افزایش صادرات در راستای تحول در نظام بهره‎وری مقابله و مبارزه با فساد اقتصادی و جلوگیری از رانت و رانت‎خواری دیگر اهداف و برنامه هایی است که با حضور در اتاق انجام خواهم داد. شفیعی که به دلیل ساخت مجتمع کامپیوتر پایتخت و مراودات با صنف رایانه از حمایت فعالان اقتصادی حوزه فناوری اطلاعات نیز در اتاق برخوردار است، با اعلام اینکه با شعار شفافیت و ایجاد فرصت برابر پیش به سوی ایرانی سربلند در این دوره از انتخابات شرکت کرده ام، گفت: زمان آن رسیده تا چهره های جدید با تفکرات نو وارد اتاق شوند تا اتاق دوباره پویایی خود را به دست آورد.
وی افزود: اتاق بهترین مکان برای فعالان اقتصادی بخش خصوصی است تا دغدغه و مشکلات تجار ایرانی  را به درستی به گوش مسوولان برسانند، اما در این خصوص کوتاهی شده است.
وی همچنین گفت: درحال حاضر به طور مستقیم در امور بازرگانی کالاهای کامپیوتری فعالیت نمی‎کنم، اما مراودات بسیاری با فعالان این صنف دارم و از نزدیک به مسایل و مشکلاتشان واقفم. 
این کاندیدای اتاق بازرگانی تهران اضافه کرد: در گفت وگو با آقای سعیدی نایینی یکی از چهره ‎های آشنای صنف فناوری اطلاعات، وقتی او با رزومه فعالیت من در بخش های مختلف آشنا شد،  پیشنهاد داد تا کتابی در مورد فعالیت‎هایم نوشته شود یا فیلمی ساخته شود تا جوانان از آن برای پیشرفت کسب و کارشان استفاده کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :