آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 70273
تاریخ انتشار : 13 اسفند 1393 11:26
تعداد بازدید : 1805

بازی ایرانی عیدی دهید 50 درصد تخفیف بگیرید

بسته های نوروزی بازی های رایانه ای با هدف توسعه و ترویج فرهنگ ایرانی درسطح تهران برای عموم مردم با عنوان عیدی بچه ها عرضه شد.

فناوران- 6 بازی منتخب بهترین بازی های ایرانی با عنوان عیدی آماده و با 50 درصد تخفیف در حال عرضه است.
به گفته سخنگوی بنیاد ملی بازی های رایانه ای این بسته می تواند نظر نوجوانان و جوانان را نسبت به محصولات ایرانی معطوف کند و از این طریق دغدغه والدین نسبت به خطرات روحی، روانی و فرهنگی بازی های خارجی تا حدی برطرف شود.
هادی کافی گفت: بازی های ایرانی در کشور 20میلیون کاربر دارد و این هنر- صنعت-رسانه یکی از محبوب ترین و پر کاربردترین ابزار جوانان است و تاثیر عمیقی برذهن، روان و تفکر مخاطب خود می گذارد به همین منظور بنیاد ملی بازی های رایانه ای بسته های  نوروزی را با  هدف آشنایی خانواده ها و فرزندانشان با بازی های بومی، تهیه و توزیع کرده است.
بسته های نوروزی همراه با 10جایزه یک میلیون تومانی است و مخاطبان می توانند پس از تهیه بسته در قرعه کشی بزرگ جشنواره بازی های رایانه ای ایرانی شرکت کنند. 
شایان ذکراست این بسته در فروشگاه های بهاره و نیز مراکز بزرگ تجاری تهران عرضه می شود. همچنین برای سهولت دسترسی علاقه مندان به بسته های نوروزی بازی های رایانه ای امکان خرید از طریق سایت تخصصی گیمفا امکان پذیر شد.
علاقه مندان در سراسر کشور برای تهیه بسته نوروزی می توانند به سایت گیمفا به نشانی gamefashop.com مراجعه و سفارش خود را ثبت کنند.
در مجموع، 10 بازی برای تولید این بسته ها در نظر گرفته شده است که در هر بسته 6 بازی از 10 بازی گنجانده شده است. این بازی ها شامل روزهای خاکستری، هنر سرعت، عملیات انهدام 2، مبارزه در خلیج عدن، کوهنورد، شتاب در شهر، گرشاسب، شبان، قهرمان ما و نیسان شگفت انگیز است.
این شش بازی با مبلغ 250 هزار ریال در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :