آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 70285
تاریخ انتشار : 13 اسفند 1393 11:37
تعداد بازدید : 1112

جدیدترین محصول امنیت اینترنت خانگی برای کاربران ایرانی

نسخه 2015 راهکار امنیت اینترنت «توتال سکیوریتی» کسپرسکی برای کاربران ایرانی روانه بازار شد.

فناوران- شرکت ایدکو، توزیع کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه، محصول Kaspersky Total Security – Multi-Device  را برای محافظت از کامپیوترها و دستگاه های سیار، حریم خصوصی کاربران، حساب های بانکی، هویت مجازی، عکس ها و داده های روی کامپیوتر، مک، و دستگاه های آندروییدی به بازار معرفی کرد. 
براساس این گزارش توتال سکیوریتی کسپرسکی با تنها یک محصول و یک لایسنس امکان حفاظت از کامپیوتر پی سی، مک، دستگاه آندرویید و تبلت را فراهم می آورد.
این راهکار برای جلوگیری از سرقت اطلاعات کاربران در هنگام انجام عملیات مالی و بانکی، فناوری Safe Money را به صورت خودکار به فعالیت های بانکی و خرید آنلاین اضافه می کند. 
از دیگر ویژگی های اینترنت توتال سکیوریتی کسپرسکی2015 می توان به مدیر رمزعبور اشاره کرد. این ویژگی به کاربران کمک می کند که گذرواژه های قوی بسازید، از آنها حفاظت کرده و آنها را برای تمام حساب های آنلاین و سایت های محبوب خود مدیریت کنند. همچنین ازآنجا که خاطرات و اسناد باارزش نیز نیاز به حفاظت دارند، این محصول پشتیبان گیری مبتنی بر رایانش ابری را ارایه کرده تا از عکس ها، ویدیوها، موسیقی ها، اسناد مالی و غیره پشتیبان گیری کنید.  حفاظت از کودکان در فضای آنلاین، آسانی مدیریت امنیت چنددستگاه، سرعت عملکرد بسیار مناسب، امنیت ابری و حفاظت کامل از هویت دیجیتالی کاربران، از جمله قابلیت های راهکار جدید کسپرسکی است.  علاقه مندان به مشاهده و به کارگیری امکانات این راهکار امنیت اطلاعات می توانند نسخه آزمایشی یک ماهه و کامل این نرم افزار را از نشانی
 www.irkaspersky.com/trial/kaspersky-total-security-multi-device یا سایت اینترنتی همه نمایندگان رسمی کسپرسکی آنلاین به صورت رایگان دانلود کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :