fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 7071
  تاریخ انتشار : 20 اسفند 1390 9:23
  تعداد بازدید : 568

  فراخوان اولین نمایشگاه فروش آثار عکس صبا

  اولین نمایشگاه و فروش عکس صبا به زودی برگزار خواهد شد.

  فناوران- عکس صبا با انتشار فراخوانی از عکاسان علاقه‌مند خواسته در صورتی که قصد فروش آثار خود را دارند در این نمایشگاه که انتخاب موضوع آن بر عهده هنرمند است، شرکت کنند.
  در فراخوانی که عکس صبا منتشر کرده آمده است: بی‌تردید عکاسی را باید یکی از تاثیرگذار‌ترین و وسیع‌ترین رسانه‌های هنر معاصر به حساب آورد. رسانه ای که هم در شکل مستقل خود و هم با همزیستی‌اش در کنار سایر رسانه‌ها به یکی از توانمند‌ترین ابزارهای بیانی هنرمند معاصر بدل شده است. با این وصف، این پروژه بر آن است تا با مشارکت حداکثری جامعه عکاسی و با در نظر گرفتن تمام پتانسیل‌های این رسانه روشی سودمند را برای ارایه و فروش عکاسی اندیشمندانه در فضای هنر معاصر ایران تدارک ببیند. عکس صبا تلاش دارد تا به دور از هرگونه موازی کاری در فضایی غیررقابتی برآیندی حقیقی از عکاسی جدی عکاسان ایرانی را هر ساله در معرض دید علاقه‌مندان و خریداران عکس قرار دهد.شرکت در این نمایشگاه برای همه عکاسان آزاد است و عکاسان باید آثار خود را در قالب یک مجموعه همراه با دست نوشته 100 کلمه‌ای به دبیرخانه ارسال کنند. اعلام شده قیمت گذاری آثار با توافق هنرمند و گروه کار‌شناسی عکس صبا انجام می‌شود. عکس صبا اعلام کرد: نمایشگاه هنری عکس صبا بر آن است که هر سال به منظور رونق و توجه به عکاسی برگزار شود، لیکن همزمان با برگزاری، بخشی مستقل و مرتبط با ایران اسلامی را در راستای تکریم و بزرگداشت آن رونمایی خواهد کرد. فتح خرمشهر عنوان بخش مستقل اولین نمایشگاه عکس صبا خواهد بود.
  عکاسان می‌توانند تا نیمه فروردین ماه سال 91 آثار خود را به دبیرخانه این نمایشگاه ارسال کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۷ - ۶۶۴۸۷۵۳۶ تماس بگیرید.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :