آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 72170
تاریخ انتشار : 15 فروردین 1394 11:29
تعداد بازدید : 728

شبکه مخابرات کشور نیازمند بهینه سازی است

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در بازدید از بخش های اجرایی شرکت مخابرات استان مازندران در ایام نوروز، بر ضرورت بهینه سازی شبکه مخابرات کشور و روزآمد ساختن تجهیزات سامانه های ارتباطی تاکید کرد.

فناوران- ابراهیمی با بیان لزوم بهینه سازی شبکه مخابرات کشور و روزآمد ساختن تجهیزات سامانه های ارتباطی گفت: به منظور ارتقای شبکه، لازم است سامانه های سابق T.D.M حتی الامکان به طور کامل برچیده شود و تجهیزات IP به عنوان جایگزین این سامانه ها در راستای توسعه شبکه ارتباطات مخابراتی کشور بصورت متمرکز در تمام استان ها فراهم شود.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: توسعه شبکه به هرصورت ممکن و مناسب بایدصورت گیرد. وی همچنین خواستار تقویت بیشتر عملکرد در تمام حوزه ها از جمله ارتقای فنی سرویس ها و خدمات، کاهش لاوصولی های مشترکان و دقت در استمرار فعالیت ها و ارایه برنامه ها شد.
شرکت مخابرات ایران همچنین سرفصل برنامه های مهم خود برای سال ۹۴ را با هدف نوسازی شبکه مخابراتی کشور اعلام کرد.
ارتقای ظرفیت و افزایش مشترکان ثابت، سیار و دیتا، به روزرسانی و نوسازی شبکه IP مخابرات ایران و توجه به بازار پهن باند مشترکان سازمانی، خانگی و تجاری از اهم برنامه های شرکت مخابرات برای توسعه شبکه مخابراتی در سال ۹۴ است. براین اساس شرکت مخابرات ایران برای سال ۹۴ برنامه ها و اقدامات جدید خود را در قالب ۱۶ سرفصل اعلام کرد و  در دستور کار قرار داد.
اهم برنامه های این شرکت برای سال ۹۴ به این شرح است: ارتقای ظرفیت و افزایش مشترکان در حوزه های ثابت، سیار و دیتا، حرکت به سمت بازارهای جدید و ایجاد مراکز داده ابرپایه جهت سرویس دهی متمرکز به شرکت های گروه و سایرین، حرکت به سمت بازار پهن باند در قالب سازمان ها و مشترکان خانگی و تجاری، حرکت به سمت هم افزایی در شبکه های سیار و ثابت به منظور کاهش هزینه های جاری و افزایش بهره وری، پاسخگویی سریع و همه جانبه همزمان با انعطاف پذیری، ایفای رسالت اجتماعی در ارتقای زیرساخت های ارتباطی و کمک به توسعه کسب و کارها و رشد اقتصادی و اجتماعی، ایجاد فضای تعامل و همکاری با مشتریان سازمانی، تغییر در ساختار اداری و سازمانی، به روزرسانی قوانین و مقررات با هدف سرعت بخشیدن به امور، توسعه کاربرد ارتباطات و فناوری اطلاعات در جامعه، با تقویت اقتصاد ملی و صرفه جویی در هزینه ها و افزایش بهره وری، تدوین استراتژی بلندمدت شرکت مخابرات ایران و سرمایه گذاری در بخش های جدید و صرفه جویی در هزینه ها از طریق یکپارچه سازی تصمیم گیری ها و اجرای غیرمتمرکز. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :