آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 72182
تاریخ انتشار : 15 فروردین 1394 11:53
تعداد بازدید : 677

قایم مقام مدیر عامل سازگارارقام:

93، سال خوبی برای صنف رایانه نبود

قایم مقام مدیر عامل سازگار ارقام با بیان اینکه سال 93 به خصوص نیمه دوم آن و مشکلات بسیار زیادی برای شرکت‎های IT به همراه داشت، گفت: این مشکلات به دلیل نوسانات ارزی، واردات کالا با ارز مبادله ای آنهم توسط افراد حقیقی و نه شرکت های مطرح و همچنین تزریق بیش از حد کالا توسط تولیدکنندگان به بازار ایران به وجود آمد که باعث شد فروش کالاها کند شود و سود به شدت کاهش پیدا کند.

فناوران- کورش دوالو افزود: واردات غیررسمی کالا و فروش کالا با گارانتی‎های متفرقه از یک طرف و ارایه بیش از حد کالا با دریافت اطلاعات غیردقیق از سوی بازار و سایت های اطلاعاتی مانند IDC باعث شد تا موجودی کالا نزد شرکت ها زیاد شده و به کندی از انبار آنها خارج شود. وی اضافه کرد: این شرایط باعث شد بسیاری از شرکت‎ها فعالیت خود را متوقف کنند و برخی نیز با کم‎کردن فعالیت خود به فکر تغییر تجارت خود باشند.
دوالو با ابراز امیدواری از اینکه سال 94 شرایط فعالیت برای شرکت‏ها آسان‏تر شود، گفت: برای سال جدید برنامه‎هایی را برای شرکت تبیین کرده‎ایم که مهم‎ترین آن تلاش در ایجاد بازاری با رقابت سالم و همکاری نزدیک‎تر با شرکای تجاری است.
وی افزود: همچنین از دیگر برنامه هایمان تمرکز بر روی برندهایی است که بازاریابی کمتری روی آن شده است و با دایر کردن بخش رضایت مندی مشتری در نظر داریم خدمات بهتری را در تهران و شهرستان ها ارایه دهیم.
به گفته او برنامه من و سازگار که از طریق سایت شرکت اجرا شده و هدف آن قدردانی از فروشندگانی است که کالاهای شرکت را می فروشند، از برنامه هایی است که در سال جدید سازگار ارقام آن را دنبال خواهد کرد.
دوالو اضافه کرد: در سال جدید در نظر داریم آگاهی روی سری GAMING محصولات را بالا برده و روی آن تمرکز داشته باشیم. وی تاکید کرد: شرکت سازگار ارقام همواره به دنبال نوآوری‎های جدید است و در سالی که پیش روست نیز امیدوار است قدمی مثبت در صنعت IT کشور بردارد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :