آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 72185
تاریخ انتشار : 15 فروردین 1394 12:0
تعداد بازدید : 593

پیش بینی فروش میلیونی ساعت اپل در نخستین هفته عرضه

یکی از تحلیلگران موسسه Piper Jaffray پیش بینی کرده که در اولین هفته از عرضه ساعت اپل شاهد عرضه یک میلیون واحد از آن خواهیم بود.

 خبرگزاری فارس- جن مانستر می گوید، مدل های مختلف این ساعت هوشمند در اولین روزهای عرضه مورد توجه قرار می گیرند و بسیاری از مشتاقان دنیای فناوری این ساعت ها را خریداری خواهند کرد.
گفته می شود، اپل این ساعت ها را از دهم آوریل به بازار می فرستد. پیش بینی ها حاکی است که میزان پیش خرید این ساعت در اولین 24 ساعت عرضه آن حدود 300 هزار واحد خواهد بود.
چند سالی است که شرکت هایی مانند ال جی، پبل، موتورولا و سامسونگ ساعت های هوشمند را با قابلیت دریافت پیام از گوشی همراه و شبکه های اجتماعی، برنامه های متنوع حفظ تناسب اندام و انجام تمرین های ورزشی روانه بازار می کنند، اما اپل فعلا توجه علاقه مندان را به خود جلب کرده و به نظر می رسد سرنوشت بازار مذکور را تعیین خواهد کرد.
ساعت اپل تنها با گوشی های iPhone 5، iPhone 6 و iPhone 6 Plus سازگاری دارد و از گوشی های قدیمی تر اپل پشتیبانی نمی کند. برخی صاحب نظران دیگر معتقدند تا پایان سال 2015 بیش از 8 میلیون واحد ساعت اپل به فروش خواهد رسید. در خوش بینانه ترین پیش بینی ها این رقم برابر با 14 میلیون واحد دانسته شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :