آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 72250
تاریخ انتشار : 16 فروردین 1394 11:28
تعداد بازدید : 713

مخابرات اختلالی در شبکه های اینترنت و موبایل نداشت

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران گفت: وضعیت شبکه های اینترنت و تلفن همراه در ایام تعطیلات نوروز امسال نرمال بود و هیچگونه اختلالی در ایام نوروز گزارش نشد.


خبرگزاری مهر- زارعیان در مورد وضعیت ارتباطات در کشور در تعطیلات نوروز ۹۴ با توجه شکایت های مطرح شده از سوی کاربران گفت: وضعیت شبکه های ارتباطی در کل کشور در ایام عید نرمال بوده و هیچ مشکل قابل توجهی گزارش نشد.وی با بیان افزایش ظرفیت شبکه تلفن همراه در استانها و شهرهای مسافرپذیر گفت: در این راستا وضعیت شبکه همراه اول و ارسال پیامک نرمال و با کمترین اختلال گزارش شده است؛ در همین حال وضعیت تلفن ثابت نیز مانند سال های گذشته نرمال بوده است.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با بیان افزایش مصرف اینترنت از سوی کاربران در شهرهای مسافرپذیر خاطرنشان کرد: با وجود افزایش مصرف اینترنت در شهرهای شمالی،
شیراز و اصفهان، هیچگونه قطعی شبکه نداشتیم و این شبکه در وضعیت نرمال بوده است.
وی با تاکید براینکه در استانهای مسافرپذیر، حجم مصرف اینترنت و به اشتراک گذاری اینترنت وای فای افزایش یافته است، گفت: استفاده همزمان چندین کاربر از یک سرویس کاربری، کندی سرعت اینترنت را به همراه دارد اما با این وجود در کل کشور با توجه به توزیع ترافیک اینترنت، شبکه نرمال گزارش شده است.
سخنگوی شرکت مخابرات ایران در مورد اعلام کندی اینترنت در تهران از سوی برخی کاربران افزود: تاکنون گزارشی از کندی و اختلال در شبکه اینترنت مخابرات تهران اعلام نشده است.
زارعیان افزود: هم اکنون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بر کیفیت شبکه های ارتباطی و نوع سرویس دهی به صورت آنلاین و موردی نظارت دارد و از سوی این سازمان نیز گزارشی مبنی بر بروز اختلال، دریافت نشده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :