آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 72255
تاریخ انتشار : 16 فروردین 1394 11:38
تعداد بازدید : 864

عبور از مرزهای سرعت با پورت USB3.1

شرکت ایسوس سریع ترین و نخستین پورت USB .1 دنیا را معرفی کرد.

فناوران-  این پورت ها به همراه گروه گسترده ای از مادربوردهای ایسوس به صورت پورت های پیش فرض و همچنین به شکل کارت توسعه ASUS USB 3.1 ارایه می شوند.
این نوآوری در ادامه به شکل یک کارت PCIe جدید و یا دو سوکت نوع A و یا نوع C که از قابلیت  سازگاری با کامپیوترهای فعلی برخوردار هستند عرضه خواهند شد.
مادربوردهای ایسوس به همراه پورت USB 3.1 و کارت USB 3.1 اریه می شوند و اطلاعات را با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه انتقال می دهند که دو برابر سریع تر از پورت های USB 3.0 فعلی است. 
تمام پورت های USB 3.1 نوع A کاملا با استانداردهای قبلی USB سازگار هستند. این محصول جدید از اواسط ماه فوریه سال جاری میلادی عرضه 
شده است.
سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات از طریق این پورت به ترتیب 854.6 و 863.9 مگابیت بر ثانیه است که صحت این موضوع توسط مهندسین ایسوس مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته است.
بر اساس اعلام ایسوس، دوازده عدد از مادربوردهای ایسوس به دو پورت USB 3.1  نوع A با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه مجهز هستند. در اسامی محصولاتی که این پورت را در اختیار دارند پسوند /USB 3.1 به کار رفته است.
کارت ASUS USB 3.1 نخستین کارت توسعه USB 3.1 در دنیا است و از قابلیت سازگاری با تمام اسلاتهای PCIe x4, x8 و یا x16 برخوردار است.
 این کارت توسعه سرعت انتقال اطلاعات در کامپیوترهای رومیزی امروزی را به 10 گیگابیت بر ثانیه افزایش می دهد. همچنین این کارت توسعه در نوع نوع A و C ارایه شده است که در حال حاضر از قابلیت سازگاری با تمامی مادربوردهای X99 و Z97 ایسوس برخوردار استو در آینده نزدیک سایر مادربوردهای ایسوس نیز با به روزرسانی بایوس و درایور سیستم قادر به استفاده از امکانات این کارت خواهند بود.
کارت توسعه نوع A به همراه دو مادربورد جدید Rampage V Extreme/U3.1 و X99-Deluxe/U3.1 با پسوند U3.1 به صورت پیش فرض در کارخانه تنظیم شده اند و در اختیار کاربران قرار می گیرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :