آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 72324
تاریخ انتشار : 17 فروردین 1394 11:11
تعداد بازدید : 716

شورای شهر به دنبال نصب «کال سنتر» در تاکسی ها

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران گفت: نصب «کال سنتر» در تاکسی ها راه برون رفت از تخلفات برخی تاکسیران هاست که از طریق آن می توان کرایه ها را هم از طریق دستگاه کارت خوان آن پرداخت کرد.


تسنیم- ابوالفضل قناعتی درباره به کارگیری سیستم جدید در ناوگان تاکسیرانی، گفت: سازمان تاکسیرانی در حال راه اندازی سیستم «کال سنتر» است که اگر بتوانیم استفاده از آن را با جدیت دنبال و در تاکسی ها نصب کنیم فکر می کنم بروز تخلفات به صفر می رسد.
وی با بیان اینکه دستگاه کال سنتر خدمات دهی حرفه ای دارد، گفت: شهروندان می توانند نرم افزار این سیستم را در موبایل خود نصب کنند و با اولین تاکسی که در نزدیکی آنها قرار دارد ارتباط برقرار کنند.
 با استفاده از این نرم افزار به مسافر اعلام می شود که نزدیک ترین تاکسی تا چه مدت دیگری به او می رسد و تاکسیران نیز به راحتی مسافر مورد نظر را پیدا می کند.
عضو هیات رییسه شورای شهر تهران تصریح کرد: همچنین در این سیستم هزینه مسیرهای مختلف تعریف شده و با اعلام مقصد مسافر هزینه آن نیز از طریق دستگاه اعلام می شود. 
وی گفت: برای اجرای این طرح فرجه ای برای سازمان تاکسیرانی تعیین نکرده ایم تا پیمانکاران سوء استفاده نکنند و در فرصتی مناسب بهترین شرکت انتخاب شود. این سیستم در کانادا و ترکیه موفقیت آمیز بوده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :