آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 72640
تاریخ انتشار : 22 فروردین 1394 11:3
تعداد بازدید : 623

طرح های تخفیفی همراه اول ادامه دارد

طرح های روزهای گرم حرفی، بسته های قیمتی و بسته مکالمه خانواده همراه اول همچنان ادامه دارد.

فناوران-  امکان استفاده از طرح های تخفیفی همراه اول همچنان فراهم است و مشترکان می توانند با خرید بسته های مورد نظر، از مزایا و تخفیفات آنها استفاده کنند.
در طرح روزهای گرم حرفی، کلیه مشترکان دایمی و اعتباری می توانند با پرداخت تنها هزار تومان، در طول روز از 60 دقیقه مکالمه درون شبکه(همراه اول و تلفن ثابت) از ساعت 7 صبح تا 23 بهره مند شوند؛ این طرح بعد از زمان فعال سازی آغاز شده و تا پایان ساعت 23 همان روز معتبر است. همچنین در این طرح، زمان 60 دقیقه مکالمه می تواند در چندین تماس صرف شود و نیازی نیست که حتما یک تماس 60 دقیقه ای صورت گیرد.
در دیگر طرح تخفیفی، امکان مکالمه رایگان، به صورت نامحدود و همچنین دوطرفه بین دو مشترک، در قالب بسته مکالمه خانواده فراهم شده است. بر اساس این طرح، مشترکان دایمی همراه اول با خرید یک بسته ماهانه 500 یا 1000 دقیقه ای درون شبکه(همراه اول و تلفن ثابت) می توانند دقایقی از آن را به یک یا دو مشترک دایمی دیگر هدیه کنند؛ پس از آن کلیه مکالمات مشترک اصلی با مشترک دیگر و بالعکس، تا 30 روز رایگان خواهد بود و از حجم بسته کسر نمی شود.
طرح دیگر، بسته های قیمتی شامل تخفیف در مکالمه، پیامک و اینترنت است. بسته های ترکیبی کم بسته، خوش بسته و پر بسته در این طرح قرار دارند که هر کدام از این بسته ها در برگیرنده میزان مشخصی مکالمه، پیامک و اینترنت است و در ازای قیمت مشخص برای مشترک فعال می شود.
همراه اولی ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر یک از بسته های تخفیفی، به پرتال اپراتور اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :