آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 72651
تاریخ انتشار : 22 فروردین 1394 11:15
تعداد بازدید : 862

اینستاگرام دو امکان جدید ارایه کرد

اینستاگرام هفته گذشته نسخه جدید اپلیکیشن خود را با دو ابزار جدید و امکان دریافت اعلان انتشار عکس کاربران مورد علاقه افراد به روز کرد.
زومیت- شبکه اجتماعی مبتنی بر موبایل اینستاگرام با زیاد شدن اپلیکیشن مختلف برای اعمال فیلترهای متنوع روی عکس ها و انتشار آن در اینستاگرام، تلاش می کند ابزارهای ویرایشی خود را کامل تر و جذاب تر کند تا کاربرانش برای ویرایش عکس ها از دیگر اپلیکیشن ها کمک نگیرند. در همین راستا هفته گذشته اینستاگرام دو ابزار جدید به بخش ویرایش عکس خود اضافه کرد؛ Fade و Color که با کمک این دو ابزار کاربران می توانند رنگ های مختلفی هنگام ویرایش روی عکس های خود اعمال کنند.
ابزار Fade افکت های نرم تر و بهتری روی رنگ های عکس اعمال می کند. این فیلتر روی بخش های خاصی از عکس تمرکز کرده و تغییرات را اعمال می کند. مانند فیلترهای دیگر در منوی Adjust ابزار Fade هم به همراه نوار لغزنده یا اسلایدر همراه شده که توسط آن می توانید میزان افکت تصویر را تنظیم کنید. 
ابزار Color هم مختص افزودن رنگ های متنوع به عکس است، این ابزار رنگی مشخص را به سایه ها و رنگ های روشن عکس اضافه می کند؛ رنگ های زرد، نارنجی، قرمز، صورتی، بنفش، آبی، فیروزه ای و سبز در این ابزار در دسترس قرار گرفته اند. این ابزار برخلاف Fade دارای نواز لغزنده یا اسلایدر جهت کنترل شدت رنگ نیست.
در نسخه جدید اینستاگرام، کاربران همچنین می توانند با روشن کردن اعلان کاربرانی که به عکس آنها علاقه مند هستند به محض انتشار عکس توسط آنها هشداری دریافت کنند و به این ترتیب سریع تر در جریان فعالیت کاربران مورد علاقه شان قرار بگیرند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :