آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 72652
تاریخ انتشار : 22 فروردین 1394 11:17
تعداد بازدید : 1080

توییتر حرفه ای تر می شود

توییتر در اولین فصل سال 2015 تغییراتی در سرویس خود ایجاد کرده است تا کارایی این شبکه اجتماعی را افزایش دهد.

فناوران- توییتر یکی از سریع ترین شبکه های اجتماعی در حوزه اطلاع رسانی است و بسیاری از کاربران برای پیگیری اخبار و نیز نشر نظرات خود درباره رویدادهای منطقه ای و جهانی از آن استفاده می کنند. امکانات جدیدی که این شبکه اجتماعی به سرویس خود اضافه می کند برای کاربران حرفه ای اهمیت زیادی دارد؛ برخی از این امکانات با استقبال توییتری ها مواجه می شود و برخی دیگر نه.
جدیدترین امکانی که توییتر در فصل اول سال 2015 در اختیار کاربرانش قرار داده است افزودن نقل قول به توییت ها و کامنت گذاشتن همزمان با بازنشر (ReTweet) است. به این ترتیب کاربران روی نسخه وب توییتر و نیز در اپلیکیشن iOS توییتر قادر هستند هنگام بازنشر توییت دیگران، نوشته خود را نیز همراه آن توییت منتشر کنند. کاربران همراه با توییتی که به عنوان نقل قول انتخاب کردند می توانند 116 کاراکتر یادداشت بگذارند. هر توییت به صورت معمولی در توییتر 140 کاراکتر است. این چندمین راهکار توییتر برای انتقال ساده تر پیام هایی که در توییتر منتشر می شود. کاربران علاوه بر اینکه حالا می توانند با بازنشر توییت ها و یادداشت گذاشتن روی آن، پیام دیگران را همراه با نظر خود منتشر کنند، امکان به اشتراک گذاری توییت ها را به صورت مستقیم در دایرکت های گروهی و انفرادی (Share Via Direct Messege) و نیز گرفتن لینک مستقیم از توییت ها (Embed Tweet) برای انتشار در سایت ها را نیز دارند.
صفحه جست وجوی توییتر در نسخه وب نیز تغییراتی کرده و به کاربران کمک می کند جست وجوی دقیق تری در این شبکه اجتماعی داشته باشند. حالا توییتر با تولبار جدیدی که در صفحه جست وجوی خود ارایه کرده به کاربرانش اجازه می دهد نتایج جست وجوی خود را بر اساس برترین توییت ها، عکس ها، فیلم ها، اکانت کاربران، تایم لاین زنده و دیگر فیلترها مرتب کنند؛ فیلترهایی مانند نزدیکی مکان کاربران به شخصی که جست وجو کی کند یا جست جو بین توییت تمام کاربران توییتر یا کسانی که کاربر در صفحه خود پیگیری می کند.  البته به نظر می رسد این تغییرات برای تمام کاربران فعال نشده است و کاربران به صورت آزمایشی از این سرویس بهره می برند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :