آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 72672
تاریخ انتشار : 22 فروردین 1394 11:45
تعداد بازدید : 738

خبر

کمپانی فاکس ركورد سريعترين فروش ميلياردى را زد کمپانی فاکس اعلام کرد فروشش تا به حال از مرز یک میلیارد دلار عبور گذشته است. به گزارش مهر این کمپانی برای دومین بار موفق شد تا سریع ترین رکورد رسیدن به مرز یک میلیارد دلار را به جای بگذارد. این کمپانی فیلمسازی که بار پیش در سال ۲۰۱۰ به مدد فروش فوق العاده فیلم «آواتار» در بازار جهانی خیلی زود به مرز یک میلیارد دلار رسیده بود، امسال برای دومین بار سالی سریع از نظر فروش را تجربه کرد. فاکس امسال برای پانزدهمین بار در تاریخ فعالیتش به مرز فروش یک میلیارد دلار رسید و مهم تر این که این مرز را در تاریخ چهارم آوریل و در حالی که هنوز نیمی از سال ۲۰۱۵ طی نشده، پشت سر گذاشته که رکورد خوبی محسوب می شود. فیلم های کلیدی سال ۲۰۱۵ برای رسیدن به چنین موفقیتی شامل «پنگوئن های ماداگاسکار» با فروش ۲۸۸.۹ میلیون دلار، «شب در موزه :اسرار مقبره» با فروش ۲۴۶.۶ میلیون دلار، «ربوده شده ۳» با فروش بیش از ۲۳۸ میلیون دلار و «دومین هتل برتر گل همیشه بهار عجیب» با فروش ۴۳.۲ میلیون دلار بوده اند.

 بزرگترین مجموعه سالن های تئاتر خاورمیانه  در ایران افتتاح می شود
مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران از افتتاح تالار بزرگ خاوران در فصل بهار امسال خبرداد.
خلیل راحتی در مورد سرانجام تالار بزرگ خاوران که قرار بود در سال 92 افتتاح شود گفت: این تالار بزرگترین مجموعه سالن های تئاتر تهران است که تا پایان فصل بهار مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. وی با بیان اینکه تالار تئاتر بزرگ تهران که در محله خاوران قرار دارد، دارای 6 سالن تئاتر حرفه ای و یک سالن روباز است، به ایسنا گفت: این تالار آماده بهرداری است و براساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال مالی شهرداری که اوایل تیرماه است افتتاح خواهد شد. مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به انتقادات یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران گفت: نمی توان پروژه ای را که حدود 80 درصد پیشرفت داشته متوقف کرد و براساس استاندارهای مدیریتی باید این پروژه تکمیل و سپس بهره برداری شود. تئاتر بزرگ خاوران، بزرگترین مجموعه سالن های تئاتر خاورمیانه است که دارای سالن نمایش سنتی، مدرن، آئینی و.. است که نحوه طراحی سالن نمایش آن نیز براساس آخرین استاندارهای روز دنیا ساخته شده است که تنها سالن اصلی آن، گنجایش1200 نفر را دارد.
 واردات 2/5 میلیارد دلار پوشاک قاچاق به کشور
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: بیش از 2.5 میلیارد دلار پوشاک قاچاق سال گذشته به کشور وارد شد.محمود نوابی ورود قاچاق کالا به کشور را نگرانی عمده تولید کنندگان عنوان کرد و گفت: در حوزه پوشاک 6 میلیون دلار کالا از مبادی ورودی کشور وارد شده که 2.5 میلیارد دلار قاچاق شد. وی گفت: برای جلوگیری از ورود کالای قاچاق در بخش پوشاک موضوع ساماندهی واحدهای صنفی فعال در این زمینه در دستور کار است و باید تلاش کنیم که واحدهای فاقد پروانه نسبت به دریافت مجوز در این حوزه اقدام کنند. نوابی در ادامه از برنامه ریزی برای شناسنامه دار کردن کالاها در کشور خبر داد و گفت: باید تلاش کنیم که کالاهای فاقد شناسنامه وارد بازار نشود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :