آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 72717
تاریخ انتشار : 23 فروردین 1394 10:34
تعداد بازدید : 711

برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری

هیلاری کلینتون یکی از مدیران گوگل را استخدام کرد

سال هاست که ایده ها و افکار ناب افراد سیلیکون ولی در اختیار سیاستمداران آمریکایی قرار می گیرد و سیاستمداران آمریکایی با استخدام فناوران دره سیلیکون ، از استعداد آنها بهره می برند. حال نوبت هیلاری کلینتون است.

CNet- هیلاری کلینتون یکی از مدیران گوگل به نام استفانی هنون را به عنوان مشاور خود در امور مرتبط با فناوری استخدام کرد. به نظر می رسد به دلیل نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و آغاز کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون، وی دست به چنین اقدامی زده است.
استفانی هنون که رییس مدیریت محصولات در گوگل بود و تاثیرات محصولات این شرکت در جامعه و نوآوری مدنی بررسی می کرد، حال قرار است به عنوان مدیر ارشد فناوری هیلاری کلینتون با تیمی از طراحان و مهندسان، روش هایی را برای بالا بردن رای هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری 2016 طراحی کنند و برای کلینتون هم نرم افزارهایی جهت به اشتراک گذاشتن اطلاعات وی توسعه خواهند داد. گفتنی است که هنون در بخش گوگل مپز و ابزارهای امدادرسانی بحران و فجایع زمینی نیز فعالیت داشته است .
اگرچه کلینتون هنوز به صورت رسمی نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا اعلام نکرده است، به تازگی دفتری در منطقه بروکلین در نیویورک اجاره کرده که انتظار می رود از این دفتر برای پیشبرد کمپین انتخاباتی خود بهره گیرد. 
ناظران می گویند کلینتون احتمالا نامزدی خود را در همین ماه به طور رسمی اعلام خواهد کرد. به نظر می رسد او از هنون برای طراحی سایت یا اپلیکیشنی مختص تبلیغات و جذب رای دهندگان استفاده کند.  هنون علاوه بر گوگل، سابقه کار در شرکت های فیس بوک، اینتل و سیسکو را نیز در کارنامه خود دارد و اولین زنی خواهد بود که به عنوان مشاور فناوریی در انتخابات ریاست جمهوری کار می کند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :