آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 72738
تاریخ انتشار : 23 فروردین 1394 11:14
تعداد بازدید : 786

گرین فن های جدیدش را به بازار فرستاد

شرکت سیاره سبز، سری جدید فن های PWM خود را در ابعاد 120 و 140 میلی متر به بازارعرضه کرده است.

فناوران- از ویژگی های مهم فن های جدید گرین که در مدل های GF120W-PWM و GF140W-PWM به بازارعرضه شده، می توان به بهره مندی از قابلیت PWM اشاره کرد که به کاربر این امکان را می دهد که بدون هزینه اضافی، میزان دور فن سیستم خود را  متناسب با حرارت قطعات داخل کیس تنظیم کند. 
فن های جدید گرین قابلیت نصب روی انواع کیس های کامپیوتری را دارند و علاوه برآن به دلیل قابلیت PWM می توان از این فن ها روی خنک کننده های پردازنده نیز استفاده کرد.
سرواژه PWM بر گرفته از عبارت Pulse Width Modulation است که به معنای مدولاسیون عرض پالس است. پالس یک موج مربعی شکل است که در فرکانس های مختلفی ایجاد می شود.این موج در نصف دوره تناوب خود مقدار صفر و در مابقی آن مقدار ماکزیمم دارد. در روش PWM تغییر پهنای پالس وظیفه تغییر دور فن را به عهده دارد. از مزایای PWM در کنترل چرخش فن، می توان به افزایش بازدهی، پایداری بیشتر، کاهش صدا و بالارفتن دقت واکنش فن نسبت به دریافت دستور اشاره کرد.
همچنین بهره مندی از قابلیت PWM در کنترل سرعت چرخش فن که به کامپیوتر شما اجازه خواهد داد تا میزان دور فن را متناسب با حرارت خود تنظیم کند، طراحی داسی شکل پره ها برای افزایش حجم هوادهی و کاهش نویز ناشی از عبور هوا، بهره مندی از دامنه باز در سرعت چرخش از 400 الی 1500 دور در دقیقه و بهره مندی از نور LED  سفید رنگ و پره های شفاف با روکش سمباده ای برای پخش نور سفید روی پره ها و افزایش زیبایی فن از ویژگی های مثبت PWM است.
این فن ها دارای عمر مفید 50 هزار ساعت در شرایط استاندارد کاری بوده و با گارانتی یک ساله تعویض شرکت گرین به بازار  عرضه شده اند.
علاوه بر این محصول، گرین فن کوگار خود را با نام
CF-D12HB-W به بازار فرستاده است.
این فن دارای ابعاد 120 میلی متر است و از ویژگی های مهم آن می توان به طراحی دو لبه پره ها برای افزایش حجم عبوری هوا و کاهش صدا در کنار بهره مندی از تکنولوزی هسته هیدرولیکی برای افزایش طول عمر و پایداری بیشتر اشاره کرد. همچنین به دلیل استفاده از چهار White LED در فن کوگار CF-D12HB-W نور سفید یکنواختی روی پره ها ایجاد می شود تا به کیس و یا سیستم های خنک کننده جذابیت را در کنار کارایی ارایه کنند. فن کوگار CF-D12HB-W قابلیت نصب روی انواع کیس های کامپیوتری را دارد.
این فن دارای عمر مفید 100 هزار ساعت در شرایط استاندارد کاری است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :