آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 7363
تاریخ انتشار : 27 اسفند 1390 8:50
تعداد بازدید : 1026

ایرانسل در پروازهای بین المللی آنتن می دهد

امكان استفاده از سیم كارت های ایرانسل در طول پروازهای بین المللی برای نخستین بار در بین اپراتورهای تلفن همراه كشور و همگام با روندهای جهانی ممكن شد.

روابط عمومی ایرانسل- در حال حاضر امكان استفاده از سیم‌كارت‌های ایرانسل در 239 مسیر هوایی بین‌المللی دو شركت هواپیمایی مالزی و امارات فراهم شده و به زودی گسترش می‌یابد.
براساس این گزارش، با توسعه شبكه رومینگ مستقیم و بدون واسطه ایرانسل، در حال حاضر امكان استفاده از سیم‌كارت‌های اعتباری این اپراتور در 129 اپراتور و 66 كشور جهان فراهم شده كه در تمامی این اپراتورها علاوه بر خدمات پایه مكالمه و مبادله پیام كوتاه، امكان استفاده از خدمات اینترنت همراه نیز برای مشتركان سیم‌كارت‌های اعتباری ایرانسل وجود دارد.
همچنین مشتركان سیم كارت‌های دایمی ایرانسل نیز می‌توانند با استفاده از همین امكان، در 379 اپراتور و 156 كشور دنیا از خدمات پایه و در 234 اپراتور از خدمات اینترنت همراه سیم كارت خود استفاده كنند.
مشتركان سیم‌كارت‌های دایمی ایرانسل برای فعال‌سازی و استفاده از سرویس رومینگ سیم‌كارت خود، لازم است با مركز خدمات مشتركان ایرانسل به شماره ٧٠٠ برای تماس از خطوط ایرانسل و ٠٩٣٧٧٠٠٠٠٠٠ برای تماس از سایر خطوط تماس بگیرند و همه اطلاعات لازم را دریافت كنند. فعال‌سازی خدمات رومینگ بین‌الملل برای مشتركان سیم‌كارت‌های اعتباری ایرانسل نیز با شماره‌گیری كد دستوری #1*111* از خط ایرانسل مورد نظر ممكن است.
اطلاعات بیشتر در خصوص شبكه گسترده رومینگ سیم كارت‌های دایمی و اعتباری ایرانسل در وب سایت رسمی این شركت به نشانی
 www.irancell.ir قابل مشاهده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :