آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 7368
تاریخ انتشار : 27 اسفند 1390 9:5
تعداد بازدید : 717

درگاه ایران، مسابقه عکس نوروزی برگزار می کند

درگاه خدمات الکترونیکی ایران، به منظور گرامی داشت آیین نوروز و همچنین فرارسیدن بهارطبیعت، نخستین دوره مسابقه عکاسی خود را با موضوع نوروز برگزار می کند.

تلنا- مسابقه عکاسی نوروز که با هدف حفظ و توسعه فرهنگ غنی ایرانی اسلامی‌ برپا می‌شود، بستر مناسبی برای معرفی جاذبه‌های ایران به شمار می‌رود و در مجموع دارای شش گروه بندی موضوعی است. موضوعات مسابقه عکس نوروزی، عبارت از سفرهای نوروزی، سبک زندگی، فرهنگ و اعتقادات اقوام گوناگون ایرانی، ابنیه و اماکن تاریخی، طبیعت ایران، بافت شهری و معماری است که دسترسی به آن در نشانی اینترنتی http://www.iran.ir/norouz-festival امکان پذیر است.
مطابق ضوابط نخستین دوره مسابقه عکاسی نوروزی، شرکت تمامی  علاقه‌مندان به عکاسی در این مسابقه آزاد است و هیچ گونه محدودیتی در تعداد عکس‌های ارسالی در نظر گرفته نشده است. در این راستا، همه  شرکت‌کنندگان باید از درج هرگونه علامت، امضا و یا حاشیه بر روی عکس خودداری کنند.
 همچنین ویرایش عکس‌ها؛ باید به گونه‌ای باشد که بر اصالت آن، خدشه‌ای وارد نشود. از نظر فنی نیز، عکس‌ها باید به صورت فایل دیجیتال و با فرمت jpeg و با حجمی‌ کمتر از 300 کیلو بایت ارسال گردد. در ضمن درگاه ایران مجاز است، از تمامی آثار ارسالی در این درگاه استفاده کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :