آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73700
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1394 10:42
تعداد بازدید : 1126

انتقال مشترکان ADSL نامحدود مخابرات تهران به حجمی

معاون شرکت مخابرات استان تهران گفت: ارتقا پشتیبانی و افزایش پهنای باند سرویس اینترنت، انتقال مشترکان ADSL به حجمی و Prepaid، راه اندازی cash server در تمام مناطق مخابراتی و ارایه قرارداد SLA به مشترکان امسال در دستور کار است.


خبرگزاری فارس- محمدرضا بیدخام با بیان برنامه های شرکت مخابرات استان تهران برای ارتقا و بهبود کیفیت سرویس اینترنت پرسرعت در سال 94 افزود: بهبود وضعیت کیفیت و پشتیبانی و مدیریت پهنای باند اولویت شرکت مخابرات تهران برای سال جاری است.
معاون بازاریابی و فروش شرکت مخابرات استان تهران با بیان اینکه هم اکنون این شرکت دارای 200 لینک STM1 است، گفت: ظرفیت پهنای باند این شرکت در سال 94 افزایش خواهد یافت.
وی گفت: همچنین cash server استان البرز و منطقه 2 راه اندازی شده و در سال جاری در باقی مناطق تهران نیز راه اندازی خواهد شد.
Cache server  یک Proxy سرور است که می تواند هنگام کار کردن کاربران، سایت های بازدید شده توسط آنها را در خود نگهداری کند و در صورتی که کاربر دیگری بخواهد همان سایت ها را بازدید کند با سرعت بیشتر و صرفه جویی در پهنای باند پاسخ خود را از طریق Cache server دریافت کند.
بیدخام افزود: تشویق مشترکان سرویس ADSL به انتقال به سرویس حجمی و Prepaid از دیگر برنامه های مخابرات است.
معاون شرکت مخابرات استان تهران گفت: افزایش رضایتمندی مشترکان با ارتقا سامانه 2020، کاهش تعداد خرابی ها، افزایش سرعت رفع خرابی و ارتقای کیفیت پاسخگویی در سال جاری در دستور کار خواهد بود.
وی با تاکید بر اینکه در سال جاری CRM  مشترکان خانگی و تجاری ارتقا خواهد یافت، توضیح داد: درصدد ارایه قرار داد SLA ضمانت نامه سطح کیفیت سرویس با مشترکان خانگی هستیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :