آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73706
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1394 10:47
تعداد بازدید : 878

نخستین دستگاه مجهز به ویندوز ۱۰ پایان ژوئیه عرضه می شود

شرکت مایکروسافت ژانویه امسال در کنفرانس بزرگ خود اعلام کرد که نسخه نهایی ویندوز ۱۰ را امسال عرضه می کند و از آن زمان تاکنون گمانه زنی های فراوان برای مشخص شدن تاریخ دقیق این اتفاق صورت گرفته است.

ایتنا - مایکروسافت در ماه مارس اندکی این وضعیت را روشن کرد و در کنفرانس دیگری توضیح داد که نسخه نهایی سیستم عامل جدید آن تابستان ۲۰۱۵ عرضه می شود.
این یک خبر مهم بود تا مشخص شود که از اکنون کمتر از سه ماه دیگر کاربران جهانی می توانند نسخه اصلی ویندوز ۱۰ را روی رایانه ها و دستگاه های موبایلی خود نصب کنند.
اما  کارشناسان به دنبال این هست تا ماه عرضه ویندوز ۱۰ را هم به طور دقیق مشخص کنند و در این میان «لیزا سو» مدیرعامل شرکت AMD اطلاعات موثقی در این باره منتشر کرده است.
او در تاریخ ۱۷ آپریل در کنفرانس بین المللی AMD حضور یافت تا گزارش مالی مربوط به فصل نخست سال ۲۰۱۵ میلادی را منتشر کند و طی سخنرانی خود توضیح داد که ویندوز ۱۰ می تواند روی وضعیت مالی این شرکت در فصل دوم سال تاثیرات قابل ملاحظه ای
 برجا بگذارد.
به گفته وی، آنچه که ما  مبتنی بر ویندوز ۱۰ تولید می کنیم، پایان ماه ژوئیه وارد بازار جهانی می شود. ما در حال بررسی تاثیرات این سری از محصولات در بازار جهانی هستیم و پیش بینی می کنیم که دستگاه های مبتنی بر این سیستم عامل با اندکی تاخیر به دست کاربران جهانی برسند.
این نخستین باری است که به طور دقیق گفته می شود ویندوز ۱۰ در چه ماهی وارد بازار خواهد شد و از آنجایی که مایکروسافت قول داده است تابستان امسال محصول جدید خود را به دست کاربران جهانی برساند، می تواند به تاریخ مذکور امیدوار بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :