آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73712
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1394 10:54
تعداد بازدید : 892

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:

تهیه بسته بیمه‏ای صنایع کوچک با هدف کاهش ریسک کسب و کار

تفاهمنامه همکاری مشترک بین مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و مدیرعامل شرکت سهامی بیمه ایران با هدف بهبود فضای کسب و کار برای صنایع کوچک و متوسط از طریق کاهش ریسک‎های کسب و‎کار و همچنین ایجاد امنیت و آرامش روانی و اقتصادی برای این صنایع به امضا رسید.


روابط عمومی سازمان صنایع کوچک- سیدمحمدعلی سیدابریشمی، این تفاهم‎نامه را در راستای افزایش همکاری در جهت ترویج فرهنگ بیمه و حمایت از صنایع کوچک و متوسط و بهره‎مندی این صنایع از مزایای بیمه عنوان و ابراز امیدواری کرد که با اجرای این اقدامات شاهد تسهیل و رونق فعالیت‎های اقتصادی، افزایش ضریب امنیت و کاهش ریسک صنایع کوچک در فضای کسب و کار باشیم. 
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه صنایع کوچک با بروز برخی مشکلات در سال‎های گذشته در موقعیت مطلوبی قرار ندارند، تصریح کرد: این صنایع به طور عام با کمبود نقدینگی روبه رو بوده به طوری که طی سال‎های گذشته با لطمات زیادی دست و پنجه نرم کرده‎اند. وی افزود: در جهت خروج صنایع کوچک از این وضعیت باید سیاست‎های حمایتی در نظر گرفته شود که یکی از این سیاست‎ها حمایت‎های بیمه‎ای است تا این صنایع را از جهت خسارت‎هایی که ممکن است به دارایی و یا کارکنان آنها وارد شود، مصون بدارد. سید ابریشمی ابراز امیدواری کرد که با ایجاد بسترهای مناسب در شهرک ها و نواحی صنعتی و تهیه بسته حمایتی بیمه ای برای صنایع کوچک بتوانیم ریسک این صنایع را کاهش دهیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :