آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 7376
تاریخ انتشار : 27 اسفند 1390 9:19
تعداد بازدید : 884

سيدهاشمي، نایب رییس هیات مدیره شرکت مخابرات:

تغییر جزو لاینفک سازمان هایی است که با مردم ارتباط دارند

از زمان خصوصی شدن شرکت مخابرات ایران تاکنون، این شرکت دست به تحولات اساسی در بخش تغییر ساختار نزده است و تنها شاهد تغییر در فعالیت ها و شاخص های شرکت ارتباطات سیار بوده در حالی که تحولی در شرکت های مخابرات استانی صورت نگرفته است.

فناوران- سید‌هاشمی، نایب رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران،‌ در نشست سراسری مدیران شرکت مخابرات ایران،‌ با بیان این مطلب گفت: شرکت مخابرات ایران با انگیزه ایجاد تحول، ‌تیم مشاوری متشکل از کارشناسان داخلی و خارجی مخابرات و شرکت توسعه اعتماد مبین را گرد هم آورد و مطالعاتی را در زمینه تغییر در سازمان آغاز کردند.
وی در این جلسه که به منظور تشریح روند و خروجی‌های پروژه تدوین استراتژی و تعیین ساختار سازمانی، ‌اسفند ماه 90 برگزار شد،‌ افزود: این تیم با چهار کارگاه عملیاتی، نقطه نظرات خود را به هیات مدیره شرکت مخابرات ایران عرضه و نظرات با مدیران مخابرات استانی به چالش کشیده شد. با انتقال پیشنهادهای مشاور به مدیران عامل مخابرات استان‌ها،‌ نتایج این جمع‌بندی،‌ به مشاور ابلاغ شد.
سید‌هاشمی همچنین با تاکید بر این نکته که کارهای بزرگ بدون مشورت انجام نمی پذیرد، ‌هدف از برگزاری این نشست را مشارکت مدیران در تصمیم‌گیری‌ها اعلام کرد و گفت: امروز یکصد اندیشه با هم جمع شدند تا از درون نظرات و اندیشه‌های آنها، تفکر شرکت مخابرات ایران پدید آید.
در این نشست، مدیر پروژه تدوین استراتژی و تعیین ساختار سازمانی، ‌گزارشی از چارچوب و نتایج بدست آمده از خروجی‌های پروژه در مخابرات ایران را ارایه کرد.
در ادامه صابر فیضی،‌ مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، چشم‌انداز آینده و مسایل ارتباطات میان شرکت مخابرات ایران و شرکت‌های استانی و سایر مدیران شرکت را ‌مورد توجه و تاکید قرار داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :