fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 73849
  تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1394 11:3
  تعداد بازدید : 995

  همگرایی ثابت و همراه با 2 هزار میلیارد تومان اعتبار

  مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تشریح برنامه های این شرکت برای توسعه شبکه مخابراتی در سال 94، گفت: بالغ بر 2 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری ها در بخش ثابت و سیار در سال 94 انجام خواهد شد.

  خبرگزاری فارس- کاظم ابراهیمی می گوید: در برنامه ها و اولویت های شرکت مخابرات ایران برای سال 94، افزایش رضایت مندی و ایجاد پشتیبانی استاندارد برای مشترکان در زمینه تلفن ثابت و اینترنت در دستور کار است.
  مدیر عامل شرکت مخابرات ایران افزود: در مباحث فنی توسعه ای مخابرات، توسعه تلفن ثابت و توسعه شبکه ثابت و به روز رسانی تجهیزات مدنظر است. در این رابطه توسعه و به روز رسانی تجهیزات تلفن ثابت از حالت  TDM به IP اجرا خواهد شد که برای تحقق این هدف برنامه سنگینی تدوین شده و در دست اجرا است.
  وی توضیح داد: با تغییر سیستم تلفن ثابت از TDM به IP امکان استفاده از خدمات ارزش افزوده روی تلفن ثابت برای مشترکان فراهم خواهد می شود.
  ابراهیمی افزود: همچنین با تغییر تجهیزات TDM به IP امکان افزایش ظرفیت سیستم های انتقال نیز فراهم می شود که در نتیجه امکان استفاده بهینه تر و با سرعت های بالاتر از ارتباطات برای مشترکان مهیا خواهد شد.
  مدیر عامل شرکت مخابرات ایران افزود: در بخش نیروی انسانی نیز تغییر تکنولوژی آموزشی از مسائل بسیار مهم خواهد بود و به روز کردن اطلاعات همکاران در حوزه های مختلف برای به حداکثر رساندن بهره وری در استفاده از امکانات و تجهیزات ضروری است.وی اولویت سوم برنامه های شرکت مخابرات در سال 94 را ایجاد همگرایی بین شبکه ثابت و همراه (FMC) نام برد.
  ابراهیمی یادآور شد: امیدواریم با اجرای FMC در سال 94 و توسعه آن در سال های آینده این امکان را ایجاد کنیم که افراد از یک شبکه مشترک و به هم پیوسته ثابت و سیار استفاده بهینه کنند و این امر صرفه جویی شرکت مخابرات در هزینه ها را نیز به دنبال خواهد داشت که ان شالله صرفه جویی در هزینه ها ، افزایش درآمد، افزایش سود و توزیع سود بهتری را برای سهامداران داشته باشد.
  وی حجم سرمایه گذاری ها در بخش ثابت و سیار در شرکت مخابرات ایران در سال 94 را بالغ بر 2 هزار میلیارد تومان در سال 94 عنوان کرد که به صورت مشترک در بخش ثابت و سیار انجام
  خواهد شد. 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :