آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74202
تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1394 11:28
تعداد بازدید : 914

مخابرات تهران به دنبال واگذاری یك میلیون و 400 هزار پورت اینترنت

مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران با بیان اینکه در حال حاضر آماده سازی شبكه برای واگذاری یك میلیون و 400 هزار پورت اینترنت پرسرعت با تكمیل تجهیزات انجام یافته است، گفت: در نیمه اول سال جاری عملیات نصب و راه اندازی این پورت ها اجرا خواهد شد.

فناوران-  صیدی افزود: در حوزه شبكه دیتا از نظر درآمدی برنامه های پیش بینی شده محقق شد و برای پاسخگویی به تقاضاهای مشترکین و متقاضیان برای دریافت اینترنت پرسرعت، در حال حاضر آماده سازی شبكه برای واگذاری یك میلیون و 400 هزار پورت اینترنت پرسرعت با تكمیل تجهیزات در دستور كار قرار گرفته که در نیمه اول سال جاری عملیات نصب و راه اندازی کامل و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.وی گفت: در سال 93 با تامین بخش عمده تجهیزات مورد نیاز كه عمدتا نصب و راه اندازی شده و بخش دیگر از آن درحال ورود به کشور و در حال ترخیص است، بسترسازی مناسبی برای تداوم راهبرد رشد و توسعه زیر ساخت ها و ارایه خدمات مطلوب و به روز در شبكه مخابراتی استان تهران فراهم شد. تقویت زیرساخت ها در قالب پروژه های بهره گیری از نسل جدید سیستم های انتقال نظیر OTN  بوده که شرایط مطلوبی را برای ارایه سرویس مناسب تر به اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل و درآمد زایی جهت شرکت را فراهم کرده است.
صیدی ادامه داد: پروژه توسعه و بهبود ارایه خدمات پشتیبانی به مشتركان اینترنت پرسرعت از طریق شماره تلفن 2020 در سال گذشته با توزیع مراكز پاسخگویی در سطح مناطق به خوبی انجام شد. عملیات موفقیت آمیزی كه مدت زمان پاسخگویی را به زیر سه دقیقه كاهش داد. تا قبل از اجرای پروژه، وضعیت پاسخگویی به هیچ وجه قابل قبول نبود. همچنین در راستای توسعه امکانات مرتبط با پشتیبانی مشترکین اینترنت، اقدام به نصب و راه اندازی سیستم کنترلی OSS با تکیه بر توان داخلی شرکت و شرکت طرف قرارداد ایرانی ، شده که این سیستم قابلیت پاسخگویی به درخواست متقاضیان را در کمترین زمان و به بهترین نحو مطلوب فراهم می سازد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :