آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74204
تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1394 11:30
تعداد بازدید : 1067

نسخه آزمایشی Office 2016 عرضه شد

شرکت مایکروسافت نسخه آزمایشی جدید از مجموعه نرم افزاری Office 2016 را برای رایانه های رومیزی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز به صورت عمومی عرضه کرد.

رایورز پیش نمایش عمومی Office 2016 که از ۴ مه برای بارگذاری روی سایت اینترنتی مایکروسافت قرار گرفته است، دومین نسخه آزمایشی از این مجموعه نرم افزاری محسوب می شود.
نخستین پیش نمایش از مجموعه نرم افزاری جدید مایکروسافت مارس ۲۰۱۵ برای متخصصان IT و توسعه دهندگان نرم افزاری ارایه شد.
اما نسخه جدید که به صورت عمومی در اختیار همه کاربران قرار گرفته است، امکان استفاده از قابلیت های جدید را برای مشترکان سرویس اینترنتی Office 365 هم فراهم می کند و البته کاربران خانگی و سازمانی که عضو این مجموعه نیستند هم می توانند آن را به کار برند.
مجموعه Office 2016 با رایانه های شخصی مبتنی بر سیستم های عامل ویندوز ۷، ویندوز ۸ و ویندوز ۱۰ کار می کند و البته کاربران می توانند آن را روی لپ تاپ و تبلت هم استفاده کنند.
کاربران پیش از نصب این مجموعه نرم افزاری جدید می بایست Office 2013 را از روی رایانه خود پاک کنند و به گفته مایکروسافت این دو نسخه نمی توانند روی یکدیگر قرار گیرند. 
شرکت مایکروسافت اعلام کرد این پیش نمایش را به صورت مرتب به روز می کند تا در نهایت نسخه نهایی برای عموم کاربران جهانی عرضه شود.
مقامات مایکروسافت اعلام کرده اند که نسخه نهایی مجموعه نرم افزاری Office 2016 برای کاربران ویندوزی پاییز ۲۰۱۵ روانه بازار می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :