آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74282
تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1394 11:22
تعداد بازدید : 1356

نسخه جدید سیستم عامل لینوکس Red Hat عرضه شد

شرکت Red Hat نسخه بتای سیستم عامل جدید خود موسوم به Red Hat Enterprise Linux که با نام RHEL 6.7 شناخته می شود را عرضه کرد.

رایورز- این سیستم عامل سازمانی که از زمان تولد آن پنج سال می گذرد، در آخرین به روزرسانی یاد شده قابلیت های جدیدی در اختیار گرفته است که شرکت Red Hat از آنها به عنوان قابلیت های پایدار، ثابت و قابل پیش بینی یاد می کند و ادعا کرده است که محصول جدید می تواند پروژه های بزرگ سازمانی پشتیبانی کند.
این نسخه جدید از سیستم عامل متن باز لینوکس سازگاری بیشتری با سرورهای Active Directory و Identity Management دارد که این اتفاق به دنبال افزودن قابلیت جدید Identity Management صورت گرفته است. در پیش نمایش اولیه ارائه شده از نسخه جدید لینوکسRed Hat، سیستم Clufter به عنوان ابزاری برای تحلیل و انتقال خوشه های اطلاعاتی معرفی شده است تا مدیران سیستم به کمک آن بتوانند شبکه سازمانی را با آخرین ابزارهای ارائه شده تطبیق دهند.
در بخش امنیت نیز قابلیت های جدید در نظر گرفته شده است که امکان انتقال آسان اطلاعات به فلش های USB و دسترسی بخش های مختلف سازمان به اطلاعات حساس را غیرممکن می کند. ابزار امنیتی در نسخه جدید سیستم عامل لینوکس با نام SCAP Workbench معرفی شده است که از طریق رابط کاربری جدید، امنیت را در تمام سیستم های زیرجموعه Red Hat ارتقا می دهد و قابلیت های مانیتورینگ پیشرفته در اختیار مدیران شبکه می گذارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :