آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74292
تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1394 11:39
تعداد بازدید : 966

اپلیکیشن موبایل بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب رونمایی شد

اپلیکیشن موبایل بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با امکان آگاهی و اطلاع رسانی از غرفه ها، ناشرین و کتاب های موردنظر رونمایی و در دسترس کاربران سیستم عامل آندرویید قرار گرفت.

فناوران- معمولا تعداد ناشرانی که در نمایشگاه کتاب شرکت می کنند کم نیست و پیدا کردن ناشر و عناوین کتاب های موردنظر زمان زیادی می گیرد، بر این اساس اپلیکیشنی ویژه بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی ارایه شده که تا حد زیادی می تواند در این زمینه به کاربران گوشی های هوشمند کمک کند.
امکان استفاده از این برنامه کاربردی پس از ثبت نام و وارد کردن اطلاعاتی همچون آدرس ایمیل، نام، نام خانوادگی و رمز عبور ممکن می شود؛ کاربر در این اپلیکیشن پس از ثبت نام با صفحه آیکون های مربوط به ناشران در رده بندی های دانشگاهی، عمومی، کودک و نوجوان، آموزشی و بین المللی و  نیز نقشه نمایشگاه به صورت سه بعدی روبرو می شود که این نقشه قابلیت بزرگنمایی نیز دارد و کاربر می تواند موقعیت غرفه ها، درب های ورودی، پارکینگ، سرویس های بهداشتی، دفتر پست، نمازخانه، استراحتگاه، کمیته روابط عمومی و ایستگاه های مترو را ببینید. همچنین نام خیابان های اطراف نمایشگاه نیز در نقشه مشخص شده است.
در 5 دسته بندی ناشران نیز با لمس هریک از آیکون ها،  لیست ناشران و آدرس غرفه اعلام می شود و در آخرین قسمت سمت چپ نام برای هر ناشر آیکونی شبیه به نقشه وجود دارد که وقتی آن را لمس کنید موقعیت ناشر مربوطه روی نقشه نشان داده خواهد شد. 
نمایش لیست ناشران در این اپلیکیشن هوشمند است به این معنا که در ابتدا نام 5 یا 6 ناشر به کاربر نشان داده می شود و در صورتی که با حرکت طولی انگشت روی صفحه نمایشگر به پایین لیست برود ناشران بیشتری بارگذاری و نمایش داده خواهد شد. 
در همین حال چنانچه کاربر در صورتی که انگشت خود را روی نام هر کدام از ناشران بگذارد شاهد لیستی از کتاب هایی خواهد بود که توسط آن ناشر منتشر شده و در نمایشگاه موجود است.  امکان دریافت و جستجو نام کتاب، نام ناشر، سال انتشار، نام نویسنده، آدرس غرفه و قیمت کتاب نیز از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :