آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74555
تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1394 12:53
تعداد بازدید : 1595

فناوری سیگیت برای هاردهای اینترپرایز و سیستم های دوربین مداربسته

شرکت سیگیت هارد جدیدی مبتنی بر تکنولوژی نوین به بازار عرضه کرده است.

فناوران- یکی از جدید ترین تکنولوژی هایی که سیگیت برای هارد دیسک های خود در نظر گرفته است Seagate RV Sensors نام دارد. هارددیسک های Seagate Enterprise NASوSeagate Surveillance با بهره گرفتن از این تکنولوژی از ایجاد ارتعاش و نوسانات در زمان چرخش جلوگیری می کند و با کم ترین میزان لرزش به کار خود ادامه می دهد که این امر باعث افزایش عملکرد و کارایی کل سیستم می شود.
این لرزش و ارتعاشات به بهره وری و کارایی هارد دیسک ها آسیب می رساند و باعث ایجاد اختلال و خطا در کار دستگاه ها می شود و می توان نقش منفی در کیفت کار سیستم داشته باشند. 
یکی از مشکلات اصلی این لرزش ها این است که می توانند در هنگام خواندن و یا نوشتن اطلاعات، هد را از مسیر اصلی تراک خارج کنند و باعث اختلال در کل سیستم شوند که اگر از این لرزش ها و ارتعاشات جلوگیری نشود، امکان اینکه اطلاعات از تراک اصلی خوانده یا نوشته نشود وجود دارد که باعث خراب شدن تراک های مجاور می شود.  مکانیزم خاصی در SeagateEnterpriseNAS وSeagate Surveillance وجود دارد که این لرزش هارا کنترل کرده و هارد را در شرایط پایدار و با کمترین لرزش و ارتعاش قرار می دهد، این کار به وسیله تشخیص برای لرزش درایو، موقعیت هد و تراک انجام می شود.
برای سیستم هایی که از چند هارد در کنار یکدیگر استفاده می کنند امکان این وجود دارد که لرزش های زیاد، هاردهای مجاور را تحت تاثیر قرار دهند و کارایی سیستم  را به صورت قابل توجه ای کاهش دهند، اینجاست که استفاده از تکنولوژی
Rv Sensors پیشنهاد می شود.
هارد دیسک های Seagate Enterprise NASوSeagate Surveillance با گارانتی سه ساله شرککت سازگار در بازارهای کشور عرضه می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :