آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74562
تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1394 13:3
تعداد بازدید : 1606

در دومین همایش دیپلماسی تجاری صورت می‌گیرد

بررسی موانع پیوستن ایران به سازمان جهانی تجارت

از پذیرفته شدن ایران به عنوان عضو ناظر در سازمان جهانی تجارت (WTO) در تاریخ پنج خرداد ماه 1384 نزدیک به 10 سال می گذرد و کشور ما در طی این 10 سال در حال طی کردن فرآیند دشوار و سخت پیوستن به این سازمان بین المللی است.

اتاق تهران- انجمن علمی بازرگانی که طی سال های گذشته تلاش زیادی برای تهیه و تدارک برنامه های آموزشی از آموزش مذاکره و تربیتی مذاکره کننده تجاری گرفته تا افزایش آگهی فعالان حوزه تجارت به قوانین بین المللی این حوزه را انجام داده است، هم اکنون در پی برگزاری دومین همایش دیپلماسی تجاری است که این کار را با حمایت و همکاری اتاق تهران به مرحله اجرا می رساند.دومین همایش دیپلماسی تجاری با محوریت پیوستن ایران به سازمان جهانی تجارت در روز پنج خرداد ماه جاری در اتاق تهران برگزار خواهد شد و برابر برنامه احتمالی مسعود خوانساری رییس و یحیی آل اسحاق عضو هیات نمایندگان و رییس سابق اتاق تهران در این همایش به ایراد سخنرانی می پردازند.علاوه بر این دو پنل علمی و آموزشی جهت بررسی ابعاد مختلف موانع و مشکلات پیوستن ایران به سازمان جهانی تجارت و راه حل های پیشنهادی آن مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. در دو پانل این همایش اسفندیار امیدبخش، صادق ضیایی بیگدلی، وحید بزرگی، میرهادی سیدی، صالحی و فرزاد مرادپور حضور دارند.
فعالان اقتصادی که علاقه‎مند به شرکت در این همایش و برخورداری از مباحث مطروحه را دارند می توانند به دفتر انجمن علمی بازرگانی در اتاق تهران اعلام کنند. البته در پایان این همایش به حاضران در همایش گواهینامه معتبری اعطا می شود که مورد تایید اتاق تهران و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز هست. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :