آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74682
تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1394 10:33
تعداد بازدید : 1117

«کندی کراش» بازی پیش فرض ویندوز می شود

وب سایت King.com در حال تهیه و ساخت نسخه کامپیوتری بازی محبوب کندی کراش ساگا است که پیش تر روی آندرویید عرضه شده بود. این بازی که از این پس روی ویندوز نیز قابل نصب خواهد بود، به عنوان یکی از بازی های پیش فرض در ویندوز 10 مایکروسافت گنجانده شده است.

ARSTechnica- بازی نام برده شده در حال حاضر تنها روی گوشی های ویندوزی، آندرویید، iOS و نیز از طریق فیس بوک به عنوان یک بازی مبتنی بر فلش موجود است. از این روی این اولین باری است که به عنوان یک بازی برای کامپیوترهای دسکتاپ و آن هم در قالب اپلیکیشن پا به عرصه وجود خواهد گذاشت. در حال حاضر این بازی با استفاده از حساب کاربری فرد در فیس بوک و از طریق همگام سازی آن کار خواهد کرد تا افراد در هر مکانی که باشند بتوانند بازی را از آخرین مرحله ای که قبلا ذخیره کرده اند، ادامه دهند.
گفته شده این بازی به احتمال قوی امسال و با عرضه ویندوز 10 رونمایی خواهد شد. وب سایت King.com نیز اعلام کرده که دیگر بازی های خود را به زودی برای پلات فورم ویندوز عرضه خواهد کرد.
گفتنی است که این بازی توسط شرکت کینگ در روز 12 آوریل سال 2012 و ابتدا برای فیس بوک طراحی شد و بعد از چند ماه یعنی 14 نوامبر همان سال بعد از استقبال زیاد کاربران آنلاین، نسخه موبایلی آن برای گوشی های هوشمند نیز ساخته شد. از ماه مارس 2013 بود که این بازی از بازی محبوب آن زمان فیس بوک یعنی FarmVille 2 پیشی گرفت. در آن زمان تعداد کاربران ماهانه این بازی به 6 میلیون نفر رسیده بود. 
کندی کراش از زمانی که نسخه موبایلی اش آمده، 151 میلیارد بار دانلود شده و به غیر از فیس بوک، به برترین و محبوب ترین اپلیکیشن iOS و آندروید تبدیل شده است. به گفته شرکت کینگ، از هر 23 کاربر فیس بوک، یک نفر کندی کراش بازی می کند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :