آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74701
تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1394 11:48
تعداد بازدید : 1106

تعیین گروه اجرایی دومین همایش اینترنت پارسی زبانان

سومین نشست دوره چهارم شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای با حضور اعضا و مهمانانی از استان قم در محل سازمان برگزار شد.

نصر کشور - اعضای چهارمین دوره شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای، چندین مصوبه را در نشست سوم خود به تصویب رساندند که مهم ترین آنها دستور تشکیل یک کارگروه جهت رسیدگی به مسایل سازمان نصر استان قم، تعیین تیم اجرایی به منظور برگزاری همایش اینترنت پارسی زبانان، تصویب آیین نامه معاملات، تصمیم گیری در خصوص نتایج آزمون مشاوران و تعیین یک جلسه فوق العاده برای شورای مرکزی را به شمار می رود.
در ابتدای این نشست، نمایندگان استان قم به تشریح مسایل خود در سازمان نصر استان قم پرداختند و به موجب آن اعضای شورای مرکزی پس از بررسی دیدگاه های مختلف، کارگروهی را مامور کردند تا ظرف دو هفته آینده  با تحقیق و تفحص در جوانب امر نسبت به ارایه گزارش تکمیلی اقدام کنند.
از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست، برگزاری همایش اینترنت پارسی زبانان پیرو تجربه برگزاری این همایش در سال گذشته بود که با توافق تمامی اعضا مصوب شد. 
پیرو این مصوبه یک گروه اجرایی با حضور ریاست سازمان نصر کشور، رییس گروه امور بین الملل، خزانه دار شورای مرکزی و همین طور دو نفر از اعضای شورای مرکزی به همراه نماینده شرکای خارجی (در صورت وجود) تشکیل خواهد شد.در نیمه دوم نشست سومین مصوبه به آیین نامه معاملات اختصاص یافت که به موجب آن مقرر شد تا بررسی کامل آیین نامه ظرف یک ماه آینده،آیین نامه معاملات پیشنهاد شده در جلسه ملاک عمل قرار گیرد.
در ادامه جلسه نتایج آزمون مشاوران نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و به دنبال آن با نظر اکثریت آرا تصمیم بر این شد تا نمرات کسب شده روی منحنی برده شود و نتیجه نهایی پس از ابلاغ به نظام های استانی از طریق دبیرخانه های مربوطه به اطلاع عموم برسد.
در پایان نیز با پیشنهاد حاضران به منظور تسریع روند رسیدگی به دستور جلسات مصوب شد تا اعضای شورای مرکزی، جلسه ای فوق العاده در تاریخ 5 خردادماه برگزار کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :