آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74703
تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1394 11:57
تعداد بازدید : 1196

امکان پخش زنده ویدیو در توییتر برای اندروییدی ها فراهم شد

اپلیکیشن Meerkat برای پخش زنده ویدیو در توییتر در اختیار کاربران اندرویید قرار گرفت.فارنت- اپلیکیشن Meerkat - Periscope از جمله اپلیکیشن هایی هستند که به کاربران کمک می کنند ویدیوهایشان را به صورت زنده پخش کنند. در حالی که کاربران اندروییدی مدت هاست منتظر اپلیکیشن پرسیکوپ هستند، هفته گذشته اپلیکیشن Meerkat زودتر از پریسکوپ به گوگل پلی راه یافت.

هر دو برنامه یادشده به کاربران این امکان را می دهند تا نسبت به پخش آنلاین ویدیوهای مورد نظر خود روی توییتر اقدام کنند و هر دو برنامه نیز در حال حاضر برای iOS عرضه شده اند. Meerkat پیش از این عرضه نسخه بتا از برنامه خود را برای کاربران اندرویدی آغاز کرده بود و نهایتا پایان هفته گذشته این برنامه از نسخه آزمایشی خارج شد و نسخه اصلی آن روی پلی استور گوگل قرارگرفت.
کاربران با کلیک روی گزینه Stream می توانند به طور آنی دنبال کنندگان خود در توییتر را از قرارگرفتن ویدیویی بر روی حساب توییتر آگاه کنند. از سوی دیگر دوستان شما نیز به واسطه دریافت هشدار از انتشار این ویدیو آگاه خواهند شد. این برنامه به کاربران امکان اظهارنظر در خصوص ویدیو را نیز خواهدداد.
Periscope که در واقع برنامه رسمی توییتر به منظور استفاده از سرویس پخش زنده ویدیو است بنابرآنچه روی سایت این سرویس اعلام شده همچنان در حال طی مراحل آماده سازی به منظور عرضه برای سیستم عامل اندرویید است. 
با توجه به عرضه ۶۶ فید غیرقانونی به واسطه استفاده از این برنامه که نهایتا منجر به بسته شدن حساب کاربری کاربران خاطی شد، این سرویس سروصدای زیادی به پا کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :