آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74705
تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1394 12:1
تعداد بازدید : 1206

سرویس موسیقی اپل با یک شبکه اجتماعی همراه شد

کارآیی جدیدترین سرویس موسیقی اپل که بر سرویس بیتس مبتنی است فاش شد. این سرویس که Apple Music نام دارد یک شبکه اجتماعی مانند شبکه اجتماعی Ping است.

ZoomIT- شبکه اجتماعی موسیقی اپل که مشابه Ping است به خوانندگان این امکان را می دهد که صفحه ای مختص خود در این اجتماعی به منظور منتشر کردن تصاویر، ویدیوها، قطعه های موسیقی و بروزرسانی زمان کنسرت ها ایجاد کنند. 
علاوه بر این، خوانندگان قادر خواهند بود تا محتوای پست های خوانندگان دیگر را به منظور برقراری ارتباط بیشتر به اشتراک بگذارند. با استفاده از حساب های کاربری iTunes، تمامی کاربران سرویس استریم موسیقی می توانند کامنت‎ گذاری کرده و پست های خوانندگان محبوب خود را لایک کنند. اما این کاربران برخلاف شبکه Ping، نمی توانند پروفایل مختص خود را در شبکه اجتماعی جدید داشته باشند. 
فعالیت های خوانندگان جزو ویژگی های اصلی سرویس استریم موسیقی Apple Music خواهد بود. کاربران می توانند این ویژگی را در تنظیمات Restrictions در نسخه ۸.۴ از iOS غیرفعال کنند. به طور اتفاقی، در نسخه iOS 8.4 بتا برای توسعه دهندگان، منوی Restrictions، گزینه ای به نام Artist Activity وجود دارد که با انتخاب آن شبکه اجتماعی مشابه Ping فعال می شود. این شبکه اجتماعی برای پلتفرم های iOS، اندروید و نسخه مک عرضه خواهد شد. 
به گفته منابع معتبر، این سرویس با اپلیکیشن موسیقیiOS 8.4 سازگاری بیشتری خواهد داشت و کاربران می توانند توسط این قابلیت، موسیقی های موجود در کتابخانه ابری سرویس بیتس را به اپلیکیشن موسیقی منتقل کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :