آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74770
تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1394 12:5
تعداد بازدید : 1414

webOS 2.0 ال جی ساده و سریع تر شد

پس از آنکه شرکت ال جی در سال 2014 با شعار «تلویزیون ها دوباره ساده می شوند» با webOS طرحی نو درانداخت، فروش جهانی تلویزیون های هوشمند ال جی که به webOS مجهز شده بودند در طول 8 ماه به 5 میلیون عدد رسید.

فناوران- در حال حاضر پلات فرم به روز شده تلویزیون هوشمند webOS 2.0 با تمرکز روی سه ویژگی  اتصال راحت، تعویض کانال آسان و منوی ساده تجربه کاربری ساده تری را برای کاربران به ارمغان می آورد. 
تلویزیون webOS برای دستیابی کاربران به تمامی جنبه های تجربه بصری از نصب اولیه گرفته تا اتصال دستگاه های جانبی طراحی شده است. 
کاربران می توانند با کمک دستیار Bean Bird بدون دردسر تلویزیون خود را با سادگی و سرعت هرچه تمام نصب کنند. 
با استفاده از دستیار Bean Bird به سادگی قادر خواهیم بود تنظیمات تلویزیون خود را روی Quick Setting قرار دهیم.
همچنین، می توانیم با استفاده از قابلیت Smart Share محتواهای مورد علاقه را به راحتی در دسترس داشته باشیم. 
حتی برای اتصال ساده تر، قابلیت Input Assist به قابلیت Input Picker به روز شده است. با این قابلیت نه تنها دستگاه های متصل شده به تلویزیون به سرعت شناسایی می شوند، بلکه بدون مزاحمت برای برنامه قابل پخش لیستی از دستگاه های ورودی نمایش داده می شود.
همچنین برخلاف سیستم بسیاری از تلویزیون های هوشمند که برای نمایش محتواها نیازمند صفحات چندگانه هستند، webOS تمام محتوا را به صورت یکسان نمایش می دهد. 
این رابط کاربری ساده به کاربر اجازه می دهد بدون نیاز به مراجعه به منوی اصلی بین اپلیکیشن ها، برادکست، خدمات VoD و وسایل جانبی سوئیچ کند. همچنین با نسخه به روز شده webOS 2.0 کاربر می تواند به آسانی میان محتواهای متفاوت سوییچ کند.
علاوه بر این در سال 2015، webOS 2.0 قابلیت My Channel را به روز کرده است. 
بنابراین کاربر به منظور دسترسی سریع و ساده می تواند شبکه های موردعلاقه یا کانال های ست آپ باکس را روی Launcher ذخیره کند. 
My Apps روی قسمت بالایی Launcher اپلیکیشن های نصب شده را نشان می دهد و مانند کامپیوتر شخصی می تواند آن را شخصی سازی کند. آیکون Recent روی قسمت سمت چپ Launcher محتوایی که  نمایش داده شده را نمایش می دهد. بنابراین کاربر می تواند در هر زمان پخش آن را ادامه دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :