آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74781
تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1394 12:45
تعداد بازدید : 1527

نسل دوم گوشی دولبه یوتا معرفی شد

محصول جدید یوتا با نام «یوتافون۲» به دلیل برخورداری از قابلیت هایی مانند دو صفحه نمایش و قیمت مناسب با استقبال قابل توجه کاربران مواجه شده است.

فناوران- کمپانی یوتا از طراحی خاصی در گوشی هوشمند YotaPhone ۲ استفاده کرده تا کاربران بیشتری را با خود همراه کند. این گوشی مجهز به صفحه نمایش OLED و آندرویید آبنبات چوبی است که عملکرد بهتر دوربین دستگاه را به دنبال دارد.
کاهش قیمت این گوشی نیز از دیگر تغییراتی است که در محصول جدید اعمال شده و از ۵۵۵ پوند به ۴۴۰ در انگلیس و از ۶۹۹ یورو به ۵۹۹ در اروپا تغییر پیدا کرده است. گوشی مذکور مجهز به پنل جوهر الکترونیکی در پشت دستگاه است تا این گوشی قادر به انجام عملیات متفاوتی باشد که در صفحات اجتماعی مانند توییتر، اینستاگرام و فیس بوک استفاده می شود.
یوتا از پنل E-link در یوتافون ۲ استفاده کرده تا صفحه لمسی متفاوتی را به بدنه پشتی این محصول اضافه کند و کاربران در صفحه نمایشی 4/7 اینچی بتوانند پیام ها یا نوتیفیکیشن های خود را کنترل کنند. نسخه ۳۲ گیگابایتی این گوشی با قیمتی در حدود ۶۸۰ دلار و با عرضه در امریکا آغاز خواهد شد. از دیگر قابلیت های این محصول می توان به آندرویید آبنبات چوبی و رابط کاربری YETI اشاره کرد که می تواند اپلیکیشن ها را در قسمت پنل E INK اجرا کند.
در سال های اخیر، گوشی های هوشمند مجهز به نمایشگرهای بزرگی شده اند که شارژ زیادی را مصرف می کنند اما محصول جدید یوتا فعالیت های کاربران با گوشی های هوشمند را به صفحه E-INK منتقل می کند تا شارژ کمتری مصرف شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :