آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75127
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1394 12:1
تعداد بازدید : 686

سایت تلفن اینترنتی در اصفهان افتتاح می شود

مدیر عامل شرکت مخابرات استان اصفهان گفت: با افتتاح سایت اس - فون به مناسبت میلاد امام عصر (عج) شماره هشت رقمی به تمام مشترکان تلفن همراه استان اختصاص می یابد.

فناوران- حسین کشایی گفت: بدنبال افتتاح سایت اس فون که به منظور توسعه شبکه وای فای در سطح استان افتتاح می شود شماره هشت رقمی  روی صفحه نمایش تمام مشترکان تلفن همراه نشان داده می شود که در صورت موافقت از سوی مشترکان از این پس تمام تماس هایی که با تلفن ثابت برقرار می شود، رایگان محاسبه می شود. وی بیان داشت: مزیت هایی که این شماره هشت رقمی ثابت دارد این است که استفاده کننده با یک بار تماس، صاحب یک شماره هشت رقمی می شود و دیگران می توانند از طریق این شماره تماس هایی مانند تماس های تلفن همراه را با این فرد برقرار کنند. مدیر عامل شرکت مخابرات استان اصفهان خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مزیت های این شماره های هشت رقمی تعرفه مکامله کمتر از نرخ مکالمه تلفن همراه است که جزئیات بیشتر در مورد این طرح در زمان افتتاح سایت اس فون مطرح می شود.
وی با اظهار اینکه شاید گفته شود که به راحتی با استفاده از وایبر هم می توان تماس و پیام رایگان برقرار کرد، ادامه داد: در این خصوص باید گفت که از طریق این شماره، طرف مقابل هم می تواند شماره را به نام مخاطب ذخیره و مانند شماره موبایل در هر زمان با فرد ارتباط برقرار کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :