آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75198
تاریخ انتشار : 4 خرداد 1394 12:3
تعداد بازدید : 1064

کسپرسکی به حرفه ای ها بدون قرعه کشی هدیه می دهد

شرکت ایدکو توزیع کننده محصولات کسپرسکی آنلاین از 28 اردیبهشت تا 9 تیر با برگزاری «جشنواره کسپرسکی برای حرفه ای ها» به تمام کاربرانی که آنتی ویروس حرفه ای Kaspersky Total Security را تهیه کنند، بدون قرعه کشی گیفت کارت آی تونز یا گوگل پلی را با همکاری «کی بازار» هدیه می دهد.

فناوران- کلیه خریداران Kaspersky Total Security که از 28 اردیبهشت تا 9 تیر اقدام به خرید اینترنتی کسپرسکی توتال سکیوریتی کنند، بدون قرعه کشی گیفت کارت آی تونز یا گوگل پلی 10 دلاری برای لایسنس یکساله و  15 دلاری برای لایسنس دوساله را از فروشگاه نرم افزارهای Keybazaar دریافت خواهند کرد.
شرکت ایدکو، توزیع کننده محصولات کسپرسکی آنلاین با اعلام شروع جشنواره کسپرسکی برای حرفه ای ها خاطرنشان کرد: خریداران Kaspersky Total Security بلافاصله پس از خرید می توانند نسبت به انتخاب هدیه خود (گیفت کارت آی تونز یا گوگل پلی) اقدام کنند و هدیۀ خود را از صفحه  keybazaar.com/getgiftcard  دریافت کنند.گفتنی است جشنواره کسپرسکی برای حرفه ای ها به مدت 45 روز و تا 9 تیر برپا بوده و خریداران از هرکدام از نمایندگان رسمی کسپرسکی آنلاین که خرید خود را انجام دهند، بدون قرعه کشی از جایزه بهره مند خواهند شد. فهرست نمایندگان معتبر در نشانی www.irkaspersky.com  و درقسمت «نمایندگان» در دسترس است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :