آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75280
تاریخ انتشار : 5 خرداد 1394 12:32
تعداد بازدید : 939

ابزار جدید مایکروسافت برای ارتقای خدمات ابری

خبرها حاکی از آن است که مایکروسافت در حال توسعه ابزار چندپلاتفورمی جدید مبتنی بر فضای رایانش ابری است که با نام OneClip شناخته می شود.

همکاران سیستم-  ایده اصلی مربوط به این ابزار کاربردی بسیار ساده است. شما در آن می توانید اطلاعات مورد نظر خود را در یک دستگاه انتخاب کنید و از روی دستگاه دیگر به آن دسترسی داشته باشد. شما این کار را به راحتی انجام خواهید داد، زیرا داده ها مبتنی بر فضای ابری ارایه می شوند.
این ابزار کاربری آخرین افزونه مایکروسافت در این زمینه محسوب می شود و قابلیت های زیادی دارد. باید توجه داشت که مایکروسافت مانند گذشته از ارائه ابزارهای کاربردی برای دیگر پلات فورم ها واهمه ندارند. طی ماه های اخیر این شرکت ابزارهای مختلفی را برای سیستم های عامل آندرویید و iOS ارایه کرد و بنابراین دور از ذهن به نظر نمی رسد که OneClip در تمامی این پلات فورم ها مورد استفاده قرار گیرد.
برند One در سری محصولات OneNote و OneDrive مایکروسافت مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین در حوزه خدمات ابری از آن استفاده می شود تا کاربران پلات فورم های مختلف بتوانند به قابلیت های آن دسترسی داشته باشند.
این ابزار جدید که اطلاعات آن روی شبکه اجتماعی توئیتر منتشر شده است، به نظر می رسد که این روزها با ویرایش بتا در سیستم داخلی مایکروسافت مورد آزمایش قرار می گیرد و در آینده نزدیک برای سیستم های عامل آندرویید، iOS، ویندوز فون و ویندوز عرضه شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :