آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75341
تاریخ انتشار : 6 خرداد 1394 10:46
تعداد بازدید : 2644

تشریح برنامه های رایتل برای اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس

جمعی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در بازدید از رایتل در جریان برنامه های اپراتور سوم تلفن همراه کشور در سال 1394 قرار گرفتند.

فناوران- در این بازدید که با حضور قایم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد، ابوالحسن فیروز آبادی گفت: رایتل همه نقاط تحت پوشش خود را زیر چتر نسل سوم ارتباطات قرار داده است و به هیچ عنوان فناوریهای پایین تر از نسل سوم را به مشترکان ارائه نمی کند.
وی ادامه داد: با ترویج تلفن های هوشمند، توجه به این حوزه روز به روز بیشتر می شود. کما اینکه در حال حاضر نیز تلفن های هوشمند 4 برابر بیش از کامپیوترها مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل توجه دنیا به سمتی سوق دارد که اقتصاد تلفن همراه را گسترش دهد.
وی افزود: در تلاش برای بستر سازی تولید محتوای بومی هستیم و با شرکت های تولید کننده تعامل خوبی داریم و بستر را به نحوی آماده کرده ایم تا آنها به راحتی بتوانند محتوای پاک را توسعه دهند و از درآمد حاصل از این فعالیت نیز بهره مند شوند. این مسئله به توسعه شرکت های تولید کننده، همراستا با تولید محتوای داخلی کمک خواهد کرد. در ادامه این جلسه مدیرعامل رایتل نیز گفت: به دلیل مسایل و مشکلات موجود بر سر راه توسعه اپراتور سوم، رایتل به صورت جدی کار خود را از سال 91 آغاز کرد و از جمله مهمترین اقدامات صورت گرفته این اپراتور در یکسال و نیم گذشته میتوان به خروج رایتل از یک پروژه غیر تجاری و تبدیل آن به یک پروژه کاملا تجاری اشاره کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :