آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75353
تاریخ انتشار : 6 خرداد 1394 11:4
تعداد بازدید : 2688

آغاز ساخت 2 شهرک صنعتی جدید

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اعلام آغاز عملیات اجرایی شهرک صنعتی ملارد و صفادشت در آینده نزدیک گفت: شهرک صنعتی صفادشت در مراحل نهایی اخذ زمین است و شهرک صنعتی ملارد نیز به زودی وارد فاز اجرایی خواهد شد.


ایسنا- محمدرضا نعمت زاده سامان دهی شهرک‎های صنعتی را به عنوان یکی از سیاست های مهم وزارت صنعت، معدن و تجارت دانست و گفت: سعی می کنیم در کنار مراکز استان ها و شهرستان ها با ایجاد زیرساخت های صنعتی لازم، شرایط مناسبی برای رونق تولید و اشتغال فراهم کنیم. 
وی افزود: برای استان تهران که درحال حاضر بیش از 14 میلیون جمعیت دارد همواره ایجاد تولید و اشتغال به عنوان یکی از خواسته های مهم بشمار می آید که در این راستا ایجاد شهرک های صنعتی می تواند کمک شایانی داشته باشد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص اقدامات صورت گرفته برای احداث شهرک صنعتی شهریار اظهار کرد: از همه مسوولان دولتی تقاضا می کنیم با کمک و همکاری در هر چه بهتر انجام شدن مقدمات اجرایی این شهرک ما را همراهی کنند. 
سید محمد علی سید ابریشمی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی نیز در این راستا ضمن تاکید بر ساماندهی صنایع استان تهران اظهار امیدواری کرد با آغاز عملیات اجرایی شهرک صنعتی شهریار و همچنین ایجاد و راه اندازی شهرک‎های صنعتی ملارد و صفادشت بتوان فضای مناسبی برای انتقال واحدهای صنعتی به این شهرک‎های صنعتی فراهم کنیم. 
وی کمبود زمین در تهران را مورد تاکید قرارداد و گفت: امیدواریم بتوانیم در فاصله زمانی کوتاهی شهرک‎های صنعتی موجود در استان را توسعه دهیم. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :