آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75554
تاریخ انتشار : 9 خرداد 1394 11:21
تعداد بازدید : 7397

ایسوس حامی بزرگترین رقابت اورکلاکینگ دنیا

انجمن گیمرهای ایسوس 27 ماه مه میلادی همکاری خود را با بزرگترین گردهمایی اورکلاکینگ و مصادف با نمایشگاه کامپیوتکس 2015 اعلام کرد.

فناوران- این رویداد با همکاری HWBOT و شرکت ایسوس با هدف کشف استعدادهای بالقوه اورکلاکینگ در سراسر دنیا برگزار خواهد شد. 
حامیان اصلی این رقابت انجمن گیمرهای ایسوس، HyperX، Seasonic، اینتل، DimasTech و Overclocking-TV 
هستند.
این گردهمایی بزرگ که از 6 تا 8 ماه ژوئن برگزار می شود، سومین و آخرین ایستگاه از تور جهانی HWBOT درسال 2015 میلادی است که با هدف کشف استعدادهای اورکلاکینگ در سراسر دنیا برگزار
 خواهد شد.
بازدیدکنندگان از این مراسم در محوطه ROG ایسوس و در همایش HWBOT این فرصت را خواهند داشت که با سرشناس ترین اورکلاکرهای دنیا ملاقات کنند. 
اورکلاکرها در این مراسم برای بدست آوردن محصولات ROG ایسوس از جمله مادربورد گیمینگ Rampage V Extreme X99 به رقابت می پردازند. افرادی که تمایل به حضور در این مراسم دارند می توانند از طریق لینک https://www.eventbrite.com/e/hwbot-world-tour-2015-rog-oc-showdown-asia-tickets-16214949350 مراحل پیش ثبت نام و خرید بلیت را 
انجام دهند.
آن دسته از افرادی که قادر به حضور در نمایشگاه کامپیوتکس نیستند نیز می توانند این مراسم را به صورت آنلاین و زنده و از طریق تلویزیون اورکلاکینگ در twitch.tv/overclockingtv  به مدت سه روز مشاهده کنند.
جوایز این مسابقات نه تنها به اورکلاکرها تعلق دارد بلکه برنامه زنده تلویزیونی آن نیز جوایزی از محصولات ROG از جمله تی-شرت و کلاه ROG، رابط ROG SLI Bridge و هدست و ماوس گیمینگ Strix را به بینندگان اختصاص خواهد داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :