آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75555
تاریخ انتشار : 9 خرداد 1394 11:22
تعداد بازدید : 3017

بازار آنلاین «کالاگرد» افتتاح شد

بازار آنلاین «کالاگرد» چهارشنبه هفته گذشته با حضور مدیران شرکت پرشیاسیس خاورمیانه و جمعی از اصحاب رسانه به طور رسمی افتتاح شد.

فناوران- کالاگرد یکی از پروژه‎های استارتاپ شرکت پرشیاسیس است که این امکان را برای صاحبان کسب و کارهای مختلف فراهم می کند تا کالاهای خود را به صورت آنلاین بفروشند.
شهرام مقدم، رییس هیات مدیره شرکت پرشیاسیس در مورد هدف راه‎اندازی کالاگرد گفت: کالاگرد که در واقع نوعی بانک کالا و قیمت است، با هدف تسریع و تسهیل فرایند انتخاب و خرید کالا پایه‏ریزی و پیاده‎سازی شد.
وی با بیان اینکه اکنون بانک اطلاعاتی حاوی بیش از 200 هزار قلم کالا با جداول اطلاعات کامل روی این وب سایت موجود است، افزود: کالاگرد دارای ویژگی های بسیاری است که آن را از فروشگاه های آنلاین متمایز می کند. به طور مثال تمامی صاحبان کسب و کار بدون محدودیت، با فضایی که در اختیارشان قرار می‎گیرد، می‎توانند ضمن فروش محصول، به سه هدف معرفی محصول، افزایش فروش و سود مناسب دست یابند.
وی گفت: از طرفی مصرف‏کننده نیز می‎تواند از طریق این سایت به صاحبان کسب و کار وصل شود و با مقایسه کالاها و قیمت آنها، آنچه می‎خواهد را به راحتی خریداری کند.

  اجاره فروشگاه مجازی
مقدم با تاکید بر اینکه صاحبان کسب و کار با پرداخت مبلغ بسیار کمی دارای یک فروشگاه مجازی خواهند شد، گفت: صاحبان کسب و کار جدا از اینکه می توانند با اجاره فضایی در بازار آنلاین محصولات خود را به صورت آنلاین بفروش برسانند، از خدماتی چون تحلیل بازار نیز برخوردار می‎شوند. آنان هر هفته گزارش تحلیلی از فروش و تعداد بازدیدکنندگان دریافت می‎کنند که این موضوع می تواند برای توسعه کسب و 
کارشان مفید باشد. رییس هیات مدیره شرکت پرشیاسیس همچنین با بیان اینکه کالاگرد مرجعی بی‎طرف است و نفعی از خرید و فروش نمی‎برد، گفت: منبع درآمد سایت از اجاره غرفه به صاحبان مشاغل است که گران‎ترین آن به همراه گزارش تحلیل که دریافت می‎کنند 500 هزار تومان است.
در همین حال، فوآد محقق مدیر پروژه 
کالاگرد در توضیح رسالت این بازار آنلاین گفت: در واقع کاربران و مراجعه‎کنندگان به کالاگرد، کامل‎ترین فرایند انتخاب و خرید خود را از طریق رایانه یا موبایل بدون نیاز مراجعه به پاساژهای شلوغ طی می کنند.
وی افزود: کاربران با استفاده از ابزارهای جست وجوی قوی و فیلترینگ دقیق بر اساس جزء به جزء مشخصات هر کالا، کالای مورد نیاز خود را پیدا کرده و با مراجعه به فروشندگان کالای خود را خریداری کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :