آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75567
تاریخ انتشار : 9 خرداد 1394 11:35
تعداد بازدید : 2677

درخواست سازمان نصر از دولت:

تکلیف الکامپ21 را روشن کنید

سازمان نظام صنفی رایانه‏ای ضمن تاکید براینکه نمایشگاه الکامپ، حق مسلم این صنف است، خواستار روشن شدن تکلیف برگزاری بیست و یکمین دوره این نمایشگاه بین المللی درسال جاری شد.

فناوران- باقر بحری، نایب رییس سازمان نصر تهران با بیان این مطلب و در خصوص معضلات برگزاری الکامپ طی سال های اخیر گفت: منافع صنف ما مستقیما درگیر این نمایشگاه است و سازمان نصر هرگز نسبت به برگزاری الکامپ، به عنوان بزرگ‎ترین ویترین فناوری اطلاعات کشور و منافع صنف خود، بی‎تفاوت نبوده است.
بحری با تاکید بر اینکه مجری الکامپ21 باید هرچه سریع‎تر انتخاب شود، ادامه داد: کمتر از 7 ماه به برگزاری الکامپ 2015 فرصت باقی است و امسال نباید همچون سال‎های گذشته در فاصله چند هفته به برگزاری رویداد، تکلیف مجری نمایشگاه مشخص شود.
او با بیان اینکه خواسته اصلی سازمان نصر، اختصاص وقت کافی برای برگزاری الکامپ است، گفت: الکامپ حق مسلم و طبیعی صنف فناوری اطلاعات است و ضرورت دارد سازمان نصر به عنوان نماینده این صنف، زمان کافی برای برگزاری این نمایشگاه داشته باشد.
نایب رییس سازمان نصر تهران درخصوص وضعیت برگزاری نمایشگاه الکامپ طی سال‎های اخیر ادامه داد: متاسفانه وضعیت برگزاری الکامپ طی دو سال گذشته نه تنها درجهت رشد و توسعه نبوده، بلکه تمام زحمات و تلاهای سازمان نصر طی دو دوره برگزاری الکامپ که به گواه صنف و دولت موفق بوده را تحت تاثیر قرار داده است.
بحری با تاکید براینکه سازمان نصر، مصرانه  پیگیر جلسات بحث و بررسی الکامپ است، گفت: نمایشگاه الکامپ در شرایط کنونی این فرصت را دارد که توانمندی شرکت‎های ICT ایرانی را بیشتر از گذشته در عرصه بین‏المللی مطرح کند؛  قطعا اگر بخواهیم همچنان در فاصله 2 روز مانده به نمایشگاه برنامه‏ریزی کنیم، فرصت طلایی الکامپ را بار دیگر از دست خواهیم داد.
او درخصوص انتظار سازمان نصر از دولت تدبیر و امید برای اصلاح وضعیت فعلی الکامپ ادامه داد: از دولت تدبیر و امید و فضای باز موجود می‎توان انتظار داشت که با درایت خود وارد جریان پیچیده برگزاری الکامپ و اقدامات شرکت سهامی نمایشگاه‎ها در این خصوص شود تا فرصت این رویداد ملی برای توسعه و شکوفایی صنعت ICT بار دیگر از میان نرود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :