آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75629
تاریخ انتشار : 10 خرداد 1394 11:10
تعداد بازدید : 3943

برگزاری استارت آپ ویکند گردشگری در تهران

نخستین رویداد استارت آپ ویکند گردشگری، بیستم تا بیست و دوم خردادماه در تهران برگزار می شود. در انتهای رویداد داوران و سرما یه گذاران سه گروه را به عنوان ایده های برگزیده انتخاب خواهند کرد.

خبرگزاری فارس- سازمان فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات و مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اقدام به برگزاری رویداد جهانی استارت آپ ویکند گردشگری ایران در تهران کرده اند.
استارت آپ ویکند گردشگری یک رویداد آموزشی تجربی بین المللی است که در 3 روز متوالی (در انتهای هفته) با رویکرد ایجاد کارآفرینی و نوآوری در صنعت گردشگری و هتل داری از بیستم تا بیست و دوم خردادماه در مجموعه فرهنگی-تاریخی (کاخ ‎موزه) نیاوران برگزار می شود.
در این برنامه شرکت کنندگان متشکل از مدیران، صاحبان کسب وکار و فعالان حوزه گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته، برنامه نویسان و فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT)، کارآفرینان، استارت آپ ها، بازاریاب ها و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا در 54 ساعت ایده های شان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه با کمک مربیان ایده های منتخب را به یک کسب وکار یا محصول قابل ارایه به بازار تبدیل کند. در انتهای رویداد نیز داوران و سرما یه گذاران سه گروه را به عنوان ایده های برگزیده انتخاب خواهند کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :